Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Черняхівська громада 🇺🇦
Додано 12 тра 2021

Черняхівська громада 🇺🇦

@chernyakhiv_gromada
Кількість підписників: 2 696
Фото: 5,710
Відео: 41
Посилання: 686
Опис:
Офіційна інформація
Джерело

Черняхівська громада 🇺🇦 | Сьогодні особливе свято - День Збройних Сил України 🇺🇦. День мужніх, н...

Логотип телеграм спільноти - Черняхівська громада 🇺🇦 Черняхівська громада 🇺🇦 @chernyakhiv_gromada
1 390 Охват/переглядів 2025-12-06 06:28 Повідомлення №8297
Сьогодні особливе свято - День Збройних Сил України 🇺🇦. День мужніх, незламних, нескорених 💪 - чоловіків і жінок, які вірні присязі і власному серцю захищають рідну країну і народ від окупантів. Завдяки нашим Збройним Силам до українських дітей сьогодні, попри війну і тривоги, завітає Святий Миколай.Традиційно перед святами діти пишуть листи Святому Миколаю, в яких розповідають про свої мрії. Реалії сьогодення вносять свої корективи навіть у дитячі бажання, адже основна мрія більшості маленьких українців така ж, як і у дорослих: щоб закінчилась війна. Щоб воз'єдналися родини, щоб запанували мир і злагода на нашій землі.Дорогі наші воїни, захисники і захисниці!Дякуємо вам за кожен день, який ми проживаємо тут, у рідному домі. Дякуємо за те, що оберігаєте і максимально захищаєте усіх нас. Ви щодня докладаєте усіх зусиль, щоб Україна жила, боролась, розвивалась. Ви, наші воїни світла, стали тими сучасними героями, які стримують злу силу і дарують кожному віру в справедливість і перемогу добра. Дякуємо Збройним Силам України, які боронять нас на землі, на морі і у небі, за наш захист та спокій, за кожен прожитий день. Ми дякуємо їм за незламність. Завжди пам'ятатимемо, що наша свобода виборюється кров'ю, омита сльозами і випалена болем... Вклоняємось пам'яті Героїв, життєвий політ яких обірвала війна. Дякуємо кожному, хто продовжує боротьбу і йде до мети - звільнити Україну від ворогів. Завдяки вам наша країна живе.Дорогі військовослужбовці ЗСУ!Щиро зичимо вам міцного здоров'я, сильних янголів-охоронців і щасливого повернення до ваших рідних, які цього дуже чекають. Хай вас оберігає Господь! Дякуємо за службу, за Україну, за вільне майбутнє нашої незалежної держави!Слава Україні!Героям слава!З повагоюНаталія РЕВЧУК,Черняхівський селищний голова