Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ХАБ. ЧЕРНІГІВ ТА ОБЛАСТЬ "НЕЗЛАМНІСТЬ"
Додано 12 жов 2021

ХАБ. ЧЕРНІГІВ ТА ОБЛАСТЬ "НЕЗЛАМНІСТЬ"

@chernihivnewshub
Кількість підписників: 3 372
Фото: 22,300
Відео: 6,730
Посилання: 51,300
Опис:
Новини Чернігова та області українською мовою! Все в одному місці і не треба їх шукати по всім тг каналам+ інформування про повітряну тривогу Чат для вільного спілкування: https://t.me/+dGNGBm4gq7owOTAy З приводу реклами звертатись @bavovnyatko26
Джерело

ХАБ. ЧЕРНІГІВ ТА ОБЛАСТЬ "НЕЗЛАМНІСТЬ" | Тиждень до завершення року. Спливає кінцевий термін ухвалення бюджету ...

Логотип телеграм спільноти - ХАБ. ЧЕРНІГІВ ТА ОБЛАСТЬ "НЕЗЛАМНІСТЬ" ХАБ. ЧЕРНІГІВ ТА ОБЛАСТЬ "НЕЗЛАМНІСТЬ" @chernihivnewshub
504 Охват/переглядів 2025-12-23 15:27 Повідомлення №134163
Тиждень до завершення року. Спливає кінцевий термін ухвалення бюджету Чернігова на 2026 рік. Рішення немає. Відповідальна зе це військова адміністрація мовичть.Схоже, там затягують до Різдва, щоб тихо протягнути потрібний варіант бюджету. Замість захисту міста - премії та інші забаганки чиновників військової адміністрації. Нагадаю, за весь 2025 рік Брижинський не виділив жодної гривні на посилення протиповітряної оборони поблизу Чернігова.Не купив жодного(!) антишахедного дрона - кошти на них і далі змушені збирати волонтери.Навіть під час масованих обстрілів міста та об’єктів критичної інфраструктури бюджетні кошти спрямовувалися куди завгодно, але не на захист неба над Черніговом. Звернення військових щодо посилення спроможностей - ігноруються.Наведу один приклад. Військова частина, якій місто активно допомогло за мого керівництва. Її службовці збили не одну тисячу (!!!) ворожих цілей в небі. Так от у 2025 році вони зверталися до Брижинського щодо виділення коштів кілька разів. В Брижинського просто поставили військових в ігнор. І це людина, яка ще називає себе військовим адміністратором. Це все, що потрібно знати про компетентність призначених згори чиновників. Їх цікавить не захист землі Чернігова, а її дерибан. Справа в тім, що порішати через суд і наділити себе усіма правами одноосібно вирішувати, яким буде бюджет - це ще не все.  Вся відповідальність лягає теж на одну особу, яка до фінансів має таке ж відношення, як морська свинка до моря.  Минулого тижня, у властивій цинічній манері, Брижинський заявив, що не вносить правок до свого проекту бюджету, бо «до нього ніхто не звертався». Я так розумію, треба було ходити по ресторанах, шукати начальника.❗️Тому звертаюся до цих будяків публічно:Не треба випробовувати терпіння чернігівців! Відволічіться від дерибану міста! Спрямуйте кошти на захист неба!  На підтримку частини, що захищають Чернігів та наше прикордоння! Негайно потрібно збільшити матеріальне забезпечення наших вихователів дитсадочків. Кошти на захист критичної інфраструктури, укриття, генератори в школах і садочках… Це все має бути у вчасно затвердженому бюджету громади на 2026 рік. Це не предмет дискусій, а питання виживання Чернігова!Головна вимога чернігівців проста і зрозуміла: кошти громади мають іти на захист міста, а не на премії та інші забаганки чиновників військової адміністрації.Відірвіться від корита! Почніть працювати для Чернігова, або йдіть геть!