Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 В'ячеслав Чаус/ Чернігівська ОДА (ОВА)
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 В'ячеслав Чаус/ Чернігівська ОДА (ОВА)

@chernigivskaODA
Кількість підписників: 35 673
Фото: 19,900
Відео: 2,830
Посилання: 1,270
Опис:
❗️Офіційний канал Чернігівської обласної державної адміністрації 🔗 https://cg.gov.ua/
Джерело

🇺🇦 В'ячеслав Чаус/ Чернігівська ОДА (ОВА) | Чітко розуміємо, що обговорюється між Росією та керівництвом Білорусі....

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 В'ячеслав Чаус/ Чернігівська ОДА (ОВА) 🇺🇦 В'ячеслав Чаус/ Чернігівська ОДА (ОВА) @chernigivskaODA
6 550 Охват/переглядів 2026-05-15 15:41 Повідомлення №29152
Чітко розуміємо, що обговорюється між Росією та керівництвом Білорусі. Пішла зараз більша активність росіян – я маю на увазі, у розмові з Олександром Лукашенком. Хочуть значно більше втягнути Білорусь у війну та саме з території Білорусі розпочати додаткові агресивні операції – або проти нашого Чернігівсько-Київського напрямку, або проти однієї з країн у НАТО, які поруч із Білоруссю. Звісно, ми будемо і надалі захищати Україну, захищати наших людей, українців. Я доручив нашим Силам оборони та безпеки України підготувати план реагування, і на Ставці ми розглянемо та затвердимо. Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати. Партнери теж знають, що відбувається і до чого схиляють Білорусь. Є в нас і російські документи, у яких пропонуються цілі для ударів по Києву та інших наших містах – по політичних та військових обʼєктах, де може бути керівництво армії, уряд, і тут, по Банковій. Давно вони виношують цей план. Зараз, після Ірану, знов активізувались – шукають, де ми знаходимось, де ми буваємо. Так само про інших людей з українського керівництва, з розвідки, наших спеціальних служб. Дехто там, у Москві, так і не зрозумів, що українці ніколи не здадуть свою незалежність, і в будь-якому випадку – на Банковій чи без Банкової – свою землю, свій суверенітет, свою державу ми не здамо.