Джерело
Олександр Черненко | Теніс & Хокей | Ще трохи підсумків Олімпіади.Всього на чоловічому турнірі було закинут...
887 Охват/переглядів
2026-02-23 13:29
Повідомлення №1315
🏆 Ще трохи підсумків Олімпіади.Всього на чоловічому турнірі було закинуто 188 шайб. Авторами 74,4% з них стали гравці клубів НХЛ. На другому місці представники чеської Екстраліги.🏒 НХЛ – 140 шайб🇨🇿 Екстраліга – 16🇨🇭 Національна ліга – 7🇺🇲 АХЛ – 5🇩🇪 DEL – 5🇫🇮 Liiga – 4🇦🇹 ICE Hockey League – 4💩 КХЛ – 3🇸🇪 SHL – 3🇲🇫 Magnus – 1Черговий доказ того, наскільки присутність гравців НХЛ змінює Олімпіаду. І наскільки НХЛ попереду всього іншого хокейного світу.Можна скільки завгодно плюватись від політики ліги стосовно присутності русні, але з величезним відривом у кращий хокей світу грають лише там. І обмежувати себе чи навіть забороняти собі дивитись улюблену гру через менше 7% гравців – це злочин проти себе. Повірте, концентруватись на чомусь іншому, окрім їх присутності там, набагато легше – бо цього всього просто БІЛЬШЕ, і це набагато цікавіше.📍 І повторю тезу, яку вчора висловлював наприкінці трансляції фінального матчу. Приїзд гравців НХЛ – це, звичайно, позитив для Олімпіади, МОК і вболівальників. Але це великий плюс і для самої ліги. Навіть по своєму оточенню помітив, наскільки більше людей знову згадали, що існує такий вид спорту як хокей. Ніякий п’ятий овертайм сьомого матчу фіналу Кубка Стенлі не дасть такого інтересу і таких рейтингів.Для ліги потрібно розширювати географію і горизонти. Щоб банально більше заробляти, як вона це любить. Ну і популяризувати хокей заодно. І участь гравців НХЛ в Олімпіадах – це її найкрутіша реклама.Сподіваюсь, там це теж розуміють.📸 NHL / X@chernenko_tv