Джерело
Патрульна поліція Черкаської області | Черкаський водний патруль виявив чоловіка, який здійснював незаконний ...
311 Охват/переглядів
2025-04-13 10:26
Повідомлення №4467
Черкаський водний патруль виявив чоловіка, який здійснював незаконний вилов рибиІнспектори роти з обслуговування водних об'єктів та працівники Державної екологічної інспекції проводять заходи з протидії незаконному вилову водних ресурсів.Учора, патрулюючи в адміністративних межах села Кліщинці, патрульні виявили особу, яка виносила на берег мішок. Під час візуального огляду, інспектори помітили, що там знаходиться свіжовиловлена риба. Також 26-річний чоловік мав 1 мисинову сітку.На місце події викликали слідчо-оперативну групу для встановлення обставин вчинення правопорушення. Заборонені знаряддя лову та незаконно здобуту рибу видів: лящ, карась, плітка, окунь – вилучили.Сума збитків завдана державі становить близько 115 тисяч гривень.Інспектори водного патруля наголошують на необхідності дотримання правил рибальства у нерестовий період! Пам’ятайте, що кожен незаконний випадок вилову риби не тільки завдає збитків державі, а й наносить непоправну шкоду водним біоресурсам.Друзі, нагадуємо, що встановлені наступні терміни нерестової заборони на вилов водних біоресурсів: 🔹 На водосховищах з 1 квітня до 9 червня 2025 року.🔹 В корінних водах річок з 1 квітня до 20 травня 2025 року.🔹 В придаткових водах з 1 квітня до 30 червня 2025 року.✅ Дозволено любительський лов водних біоресурсів на період весняно-літньої заборони, з берега однією поплавковою або донною вудкою з двома гачками і спінінгом з берега.