Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CheGo
Додано 26 вер 2021

CheGo

@chego_cn
Кількість підписників: 14
Фото: 4,040
Відео: 295
Посилання: 1,780
Опис:
CheGo - резерв
Джерело

CheGo | ​​15-річна Анна Чумак загинула 9 березня при спробі евакуюватись із Че...

Логотип телеграм спільноти - CheGo - Чернігів в телеграмі CheGo @chego_cn
1 300 Охват/переглядів 2022-09-20 17:31 Повідомлення №3766
​​15-річна Анна Чумак загинула 9 березня при спробі евакуюватись із Чернігова, який війська РФ системно обстрілювали. Дівчинку та її маму, а також знайомих сім’ї, забрав з міста дядько. За селом Количівка авто, в якому вони їхали, російські солдати розстріляли. Анна, її мама, дядько та знайомі загинули на місці.Дівчинка навчалася в 10 класі чернігівської школи-ліцею №11. Бабуся Валентина Чумак каже, що Анна була дуже романтичною – любила гуляти на природі і мріяти. Любила читати, малювати, вишивати, плести з бісеру. А ще завжди трепетно ставилася до тварин. Свого собачку Анна теж хотіла евакуювати, він загинув разом з нею. «Анечка мріяла, як буде далі навчатись. Хотіла вступити до ветеринарного університету, щоби лікувати тварин, або ж пов’язати життя з малюванням», – розповідає бабуся Валентина. Дівчинка мала теплі стосунки з рідними – дуже любила свою маму, охоче проводила час із бабусею.«Анечка була для нас сонечком. Я була з нею щасливою бабусею. Вона допомагала мені. Ми ходили разом по гриби, на річку. Разом мріяли, планували, вели бесіди, любили життя. Я не можу повірити, що тебе немає з нами. Все нагадує про тебе: малюнки, вироби, твої речі. Дякую, що ти була у мене. І є в споминах. Ти найкраща. Ви з мамою та дядьком, моїм сином, завжди будете у наших серцях, у нашій пам'яті, у наших молитвах», – написала бабуся.Окрім бабусі, в Анни залишилися дідусь, тітка, двоюрідні братик і сестрички.Джерело: Меморіал: вбиті росією