Джерело
три чашки недопитого чаю | #УкрТґ | топ інсайтів для шизіків некошатників про які не говорять:1. перші пів...
485 Охват/переглядів
2026-03-21 16:28
Повідомлення №6483
топ інсайтів для шизіків некошатників про які не говорять:1. перші пів року це спляча лапуля, а потім незупиняємий всепогризаючий динозавр, кажуть через рік-два має стати спокійніше але я не вірю 2. шерсть повсюду, від волосинок до піщинок, на всіх поверхнях, особливо темних, особливо в сонячних променях, вичісування скоріш заспокіює нерви ніж усуває проблему. вона не прибирається, не вистірується, закупайтесь валиками для чищення як туплетним папером, а якщо у вас фізична гіперчутливість хай береже вас Господь3. немає жодного місця в квартирі куди кіт не полізе, якщо у вас щось лежить відкрито воно буде погризане/подерте або перевернуте: дроти, папір, пластик, меблі, взуття і все інше, мочалки взагалі безслідно щезають щоночі4. ти пішов в туалет/ванну і закрився? кіт мявчить. прийшов з вулиці і закрив вхідні двері? знову мявчить. погодував, пограв, прибрав лоток, напоїв, вичесав, підстриг кігті, думаєш все? але він мявчить просто так, походи за ним, візьми на руки, щоб він одразу втік і мявчав в коридорі поки ти на нього не дивишся. припини дивитися і він буде мявчати5. коти з поправкою необучаємі. за смаколики їх можна навчити робити прикольні трюки, але навчити чогось НЕ робити неможливо, change my mind6. я навіть не починатиму про те, що все що шуршить або гребеться це потенційно туалет і взагалі найвірніший спосіб показати своє незадоволення це щось обісцяти, беріть на озброєння 7. спить зі мною і муркотить, іноді навіть на колінках, прикольноп.с. це звісно залежить від характеру, у мене з домашніх тваринок були тільки папуги та ящірка, тому для мене взагалі це в новинку, але якщо ви думаєте, що ви не кет пьорсон, то запевняю так і є, хоч я і дуже полюбив рудого бешкетника. ну і загалом батьківство це важко, тому якщо все ж кортить то краще робіть маленького українчикап.п.с. чекаєте наступний перент інсайт? робіть ставки що буде раніше: собаче батьківство чи немовляче, а може ігуана чи черепаха?? (діана будь ласка) а поки я чекаю жінку з другим вусатим лапусіком і сподіваюсь що їхнє скаженство компенсує один одного а не примножить, стей ін тач