Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Місто Часів-Яр 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Місто Часів-Яр 🇺🇦

@chasivyar
Кількість підписників: 2 790
Фото: 3,500
Відео: 1,350
Посилання: 818
Опис:
Телеграмний канал про Часів Яр Поводимося чемно, нікого крім русні не ображаємо. Скарги/пропозиції/фото/відео - сюди 👉 @ChasivYar_bot Слава Україні 🇺🇦 Зарядити канал для Преміум-користувачів https://t.me/boost/chasivyar

👥 Кількість підписників

2 790
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -8
Середній/Місяць:: -40

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 886
Середній/День:: 3,500
Середній/Тиждень:: 3,830
ERR: 103.44%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,300 24-10-22 15:37
Перше: провів РНБО. За численними фактами порушень МСЕК і фальшивих інвалідностей для посадовців.Це не тільки, до речі, прокурори. Є сотні таких фактів очевидно необґрунтованих інвалідностей у посадовців митниці, податкової, в системі Пенсійного фонду, в місцевих адміністраціях. З усім цим треба ретельно та оперативно розібратися. Система МСЕК має бути ліквідована.Але для реальних і саме системних змін треба провести повну цифровізацію всіх етапів роботи щодо встановлення інвалідності. Урядовцям – в Мінцифрі, в цифровій команді Міністерства оборони – є кому забезпечити відповідні зміни.Проблема не лише в тому, що посадовці роблять собі інвалідність завдяки звʼязкам, але і в тому, що люди, які отримали справжню інвалідність – зокрема, в бойових діях, – часто не можуть отримати відповідний статус і справедливі виплати. Часу, щоб виправити це, в уряду небагато.Повинна бути і персональна відповідальність та кадрові рішення через цю ситуацію в центральних органах влади – по вертикалі контролю за МСЕК. Рішення РНБО зараз передбачає повний аудит пенсій та інших нарахувань усім посадовцям, які «організували» собі інвалідності.Я дякую всім, хто допомагає Україні! Я дякую всім нашим воїнам і кожному й кожній, хто працює заради України!Слава Україні!