Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чабанівська селищна рада
Додано 14 лип 2024

Чабанівська селищна рада

@chabanivskagromada
Кількість підписників: 4 421
Фото: 12,200
Відео: 683
Посилання: 1,830
Опис:
Офіційні новини Чабанівської селищної ради📱 Веб-сайт: chabanivska-gromada.gov.ua Telegram: t.me/chabanivskagromada Facebook: www.facebook.com/chabany.rada.gov.ua Youtube: https://youtube.com/@chabanivska-gromada
Джерело

Чабанівська селищна рада | Провів робочу нараду з керівництвом районів, громад, ДТЕК «Київські ре...

Логотип телеграм спільноти - Чабанівська селищна рада Чабанівська селищна рада @chabanivskagromada
1 300 Охват/переглядів 2025-12-12 20:03 Повідомлення №12582
Провів робочу нараду з керівництвом районів, громад, ДТЕК «Київські регіональні електромережі», Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», теплопостачальних підприємств та енергетичного нагляду, бізнесу щодо стану встановлення й роботи когенераційних установок на Київщині. Питання одне — як саме ці потужності можуть допомогти області швидше стабілізувати електропостачання і зменшити кількість черг відключень.Сьогодні когенерація — один із ключових інструментів стійкості нашої енергосистеми. Ці установки одночасно виробляють електроенергію та тепло. Кожен мегават, який вони генерують, дозволяє вивільняти ресурс для побутових споживачів і робити графік відключень більш м’яким.Водночас, потрібно говорити чесно: причина відключень одна — це постійні ракетні та дронові удари ворога, який цілеспрямовано б’є по критичній інфраструктурі. Саме через ці атаки наші енергетики щодня відновлюють пошкоджене, а ми разом шукаємо додаткові джерела генерації, щоб люди мали світло.Київщина вже має 40 діючих когенераційних установок загальною потужністю 100 МВт. З них: 14 установок працюють на об’єктах соціального та життєзабезпечення й повністю покривають власні потреби, решта — установки встановлені бізнесом, більша частина з яких може видавати електроенергію в мережу.До кінця 2025 року буде введено ще до десятка установок, а у 2026 році — великі об’єкти від міжнародних партнерів. Це помітно посилить резерв енергії в критичні години.Наше головне завдання — щоб кожна когенераційна установка працювала безперервно, особливо у пікові періоди. Це ключ до того, щоб область вийшла з нинішніх 4 черг одночасних відключень щонайменше на 3 і надалі рухалася до більшої стабільності.Громади, оператори системи розподілу, підприємства — усі мають діяти скоординовано й відповідально.Ми продовжуємо працювати 24/7, щоб кожне рішення давало людям більше світла. Попри атаки й виклики — тримаємо енергетичний фронт і щодня посилюємо стійкість Київщини.@Mykola_Kalashnyk