Джерело
CGTAnalytics | Модернізація російських танківЗ нещодавніх фотографій з уральського за...
1 900 Охват/переглядів
2024-10-26 17:55
Повідомлення №368
🚓🇷🇺Модернізація російських танківЗ нещодавніх фотографій з уральського заводу видно, що деякі Т-72Б3М і Т-90М починають отримувати АПС "Арена-М". ➡️На першій фотографії ми бачимо Т-72Б3М з підготовленими кріпленнями для системи, а на 2-й - деякі з датчиків АПС на 90М.⚙️Принцип роботи наступний: радари міліметрового діапазону виявляють снаряд, що наближається. У напрямку загрози автоматично вистрілює "віялова гармата", яка підриває ракети та снаряди, що наближаються.💬Місяць тому гендиректор Уральського конструкторського бюро транспортного машинобудування заявив наступне: «Випробування комплексу активного захисту для танків "Арена-М", здатного відбивати всі танконебезпечні боєприпаси, зокрема американські протитанкові ракети Javelin, завершаться найближчим часом»➡️На практиці він може перехоплювати снаряди, ймовірно й високоточні також. Проблема криється в іншому, така сама як й з попередніми комплексами "Арена", "Дрозд" і "Дрозд-2" - РФ не вистачало потужностей для виробництва в обʼємах, необхідних для прийняття на озброєння.➡️Також під питанням здатність перехоплювати ракети, котрі підриваються над танком. Ця здатність не була продемонстрована в російських пропагандистських відеороликах. ❗️Навіть "перевірена в боях" західна система Trophy не здатна захистити від данного типу.🏴CGTAnalytics