Джерело
Хроніка Центриста ✙ | А тепер давайте згадаємо позицію "Глобального Півдня" по відношенню до...
120 Охват/переглядів
2026-01-03 14:00
Повідомлення №14437
А тепер давайте згадаємо позицію "Глобального Півдня" по відношенню до злочинів росії?Вони навіть не стурбовані, у їхньому світогляді "антиглобаліст путін бореться із західним, капіталістичним світом, представником якого є Україна".Та і взагалі, про те, що демократія і міжнародне право є такою ж утопією як і резолюції ООН можна було зрозуміти вже давно.Але, бачу, хтось і досі живе в рожевих окулярах "сили права"(звісно, це вибір кожного), але, де ж тоді було це міжнародне право у 2008 році, коли росія напала на Грузію? У 2014 коли путін анексував Крим, вторгся на Донбас, коли росіяни збили Малайзійський Боїнг?У 2017, коли росіяни використовували хімічну зброю проти цивільних у Алеппо, а російський виродок чуркін розповідав про те, що це "просто актори, яких присипали пудрою"У 2018, коли саудівський режим на території свого посольства заживо розчленив опозиційного журналіста Джамаля Хашоггі(і коли весь "цивілізований світ" поклав на це болтЗ 2022 року коли "демократичні правителі" ЄС та США проковтнули Бучу, Ірпінь, жорстокі вбивства цивільних на окупованих територіях і в тилу, чого варте лише жорстоке вбивство журналістки Вікторії Рощиної, для прикладу.Плюс ті ж самі КНР створили систему концтаборів для уйгурів і жодна лівацька гнида про це не кричитьЯк і не кричать про масові страти незгідних з позицією режиму Аятолли в Ірані, так як і мовчали раніше, коли пуйло вбивало опозиціонерів(в тому числі і на території країн ЄС та Великої Британії).Тому, зараз щось розповідати про міжнародне право є актом або лицемірства, або тупості.На жаль, нічого не змінюється у людській свідомості і світ як жив за правилами сили, так і живе, так можна маскуватись під "травоїдного", але, в реальності, коли Тобі вигідно можна показати силу і всі закриють на це очі(особливо якщо за тобою сильна армія, ядерна зброя та фінанси).Тому, в даному випадку, США правильно продемонстрували, що не лише "вісь зла" може так само нахабно діяти.Загалом вважаю, що такі як Мадуро, путін, Сі, Аятолла не заслуговують на гуманне відношення та довгі бюрократичні процедури, мінімум Гуантанамо, максимум доля Чаушеску, Хуссейна та Каддафі, тому коли Z-блогери обурюються бомбардуванням Каракаса, називаючи це "військовим злочином"(при тому , що все було ще доволі гуманноі в той же час закликають до геноциду українців, ну от як вони після цього мають право на життя?На мою думку, було би ідеально вирішувати питання з диктатурами таким чином: переформатувати ООН або створити нову організацію на подобі, але без права вето, і з власними збройними силами, які будуть складатись із представників збройних сил всіх держав-членів організації(пропорційно до кількості населення країни), у випадку, якщо хтось із лідерів держав у світі узурпує владу, об'єднані сили від інших країн здійснюють військове вторгнення на територію і скидають диктатора, в ідеалі із застосуванням для подібних персонажів смертної кари, тоді у багатьох політиків виникло би бажання справді жити за правилами демократичного суспільства.Але, це все мрії, а нам із вами жити у світі засуджень і стурбованості, які одним прочерком пера наносять непоправний удар до авторитарних режимах планети.Питання це філософське, друзі, тому під цим дописом прошу поставили лайк, якщо згодні зі мною і диз, якщо ні