Джерело
Чернівецький Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України | На початку нового року хочемо акцентувати увагу на важливості інфекцій...
60 Охват/переглядів
2026-01-02 12:24
Повідомлення №4811
На початку нового року хочемо акцентувати увагу на важливості інфекційного контролю та безперервного професійного розвитку медичних працівників.Підсумовуючи минулий рік, можемо впевнено сказати: навчання з профілактики інфекцій залишаються надзвичайно актуальними та необхідними для системи охорони здоров’я.Протягом року у закладах охорони здоров’я Буковини відбулися навчальні семінари на тему «Основи інфекційного контролю. Базові правила профілактики інфекцій». Навчання проходили на базі Кіцманської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, ТОВ «Медичний центр “Клініка Святого Луки”», ОКНП «Чернівецький обласний медичний діагностично - реабілітаційний центр», а також КНП «Сокирянська лікарня». Участь у заходах взяли різні медичні колективи - лікарі різних спеціальностей, медичні сестри, лаборанти, медичні статистики та інші фахівці.Навчання проводили Тетяна Нестеровська, завідувачка відділу антимікробної резистентності та інфекційного контролю Центру та Тетяна Бабюк, лікар - епідеміолог.