Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CATHSILL
Додано 06 гру 2025

CATHSILL

@cathsill
Кількість підписників: 754
Фото: 706
Відео: 91
Посилання: 148
Опис:
життя дизайнера як воно є

👥 Кількість підписників

754
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: 0

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 468 26-03-17 11:31
Що ж, почнемо!Плани на 2026 рік як графічної дизайнерки та методи просування на фрілансі.P.S. Хочу зазначити, що це не якісь дієві поради та алгоритми, а суто мій досвід та думки.Мій девіз на 2026 рік – «говори про себе!». Я визнаю, що 2025 рік це був мій рік затишшя, і на це були особисті причини. Я стала набагато менше ділитися роботою та кейсами, доволі часто відмовляла клієнтам і не брала проєкти в роботу, інколи просто ігнорувала робочі повідомлення (не робіть так). В цьому році я хочу сфокусуватися на своєму просуванні і більше говорити про себе. Тому я обрала 3 платформи, на яких планує це робити:→  threadsЯ дійсно люблю цю мережу, бо, як на мене, тут більше шансів, що твій контент залетить, ніж в тому ж тіктоці чи в інстаграмі. Не скажу, що я прям багато клієнтів знайшла через threads (все ж таки сарафане радіо поки що краще за все працює), але моя мета там – підвищити рівень впізнаваності моєї сторінки та мого імені. Моя формула публікацій така: 80% контенту – це мої роботи, 20% – життя та лайфстайл + коментувати дописи, дотичні до графічного дизайну. Якщо коротко, то просто хочу маячити у людей перед очима :)→ моя сторінка cathsillЯ відновила свою сторінку cathsill 🤍 Знов же таки, я хочу говорити про себе, і мій інстаграм не є виключенням, але робочі пости губляться в стрічці разом з іншими, тому було вирішено відновити cathsill, щоб на ній було видно суто мої роботи. Я додала цю сторінку в опис профілю і мені здається, що так більше шансів, що хтось побачить роботи, бо в хайлайтс насправді мало хто заходить :( І якщо вже почали говорити про інст, то на особистій сторінці я запостила інформацію про формати роботи зі мною. Не люблю це слово, але хочу «запакувати» свій інст, щоб було зрозуміло, чим я займаюсь.→  behance За останній час збільшилась кількість запитів через behance (в фіналі не вийшло ні з ким розпочати роботу, але то вже інша історія). Запити є, а отже потенціал теж є, тому можна спробувати «дожати» цю платформу. Хочу додати нові кейси та видалити старі, які вже не відповідають моєму баченню та напрямку роботи. Я вже не використовую behance саме як платформу для портфоліо (перейшла в notion), тому планую там залишити виключно 2-3 кейси і вже просувати їх всередині платформи.Також поділюсь ютуб-сторінками, де можна знайти відео про роботу над портфоліо саме на behance, і взагалі відео про життя графічних дизайнерів. Можливо ви надихнетесь чи щось цікаве знайдете для себе:https://www.youtube.com/@PaolaKassahttps://www.youtube.com/@manami.miyatahttps://www.youtube.com/@edgykatrinaХух, пост вийшов величенький, але сподіваюсь був вам корисним! Цікаво почути й ваші історії/спостереження щодо свого просування, тому діліться🥹
👁 392 25-10-30 16:04
«В яких сферах дизайну далі ви плануєте розвиватися?» – питання, яке мені, як майстру спорту з проходження співбесід (😅), задають майже в 90%. Вперше я трошки розгубилась і перепитала, що саме мається на увазі. Як виявилось, багатьох цікавить куди я піду далі після графічного дизайну: UX/UI, моушн, артдирекш, продакш, 3D-дизайн тощо. І я така: «А що, просто в графічному дизайні не можна залишитися?👀». Тоді я замислилась над цим питанням серйозно і зрозуміла, що поки що я не знаю, куди я планую йти далі, бо я ще тут не встигла зробити всього того, що хочу. Я прям всім нутром відчуваю, що я не розкрилась на повну, що я хочу і можу краще і краще, що я хочу мати власний впізнаваний стиль, за яким до мене будуть приходити. Я хочу, щоб люди йшли до мене не як до просто графічного дизайнера, а як до дизайнера Каті Крутенко 🤭 Щоб не дизайни створювалися по будь-якому запиту, а запит клієнта одразу відповідав стилю, в якому я працюю. (ох, сподіваюсь вдалось пояснити думку, бо над цими двома реченнями я сиділа 10 хв)Не обовʼязково змінювати напрямок, щоб розвиватися далі. Це можна робити в горизонтальній проекції, а не тільки у вертикальній, переходячи на нові сфери. І це окей. Можливо, я так кажу, бо в мене не такий прям великий досвід за плечима, але поки що моя думка така 🤍P.S. От я вже прям почала відчувати плюси від постійних співбесід. Сприймаю їх як філософські розмови. Завжди можна подумати над питаннями, про які не замислюєшся в потоці задач та роботи😁