Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кассандри Комплекс
Додано 06 січ 2025

Кассандри Комплекс

@cassandra_complex_official
Кількість підписників: 4 850
Фото: 170
Відео: 68
Посилання: 30
Опис:
Це цікаве явище може мучити того, хто страждає, роблячи прогнози, в які інші не вірять. Для тих, хто думає. Про сучасне, минуле і майбутнє світу і України… Усі питання: @cassandra_FAQ
Джерело

Кассандри Комплекс | 10. Wow, it’s amazing «Астронавтка» дивиться в ілюмінатор (до речі, ці...

Логотип телеграм спільноти - Кассандри Комплекс Кассандри Комплекс @cassandra_complex_official
3 480 Охват/переглядів 2025-05-03 09:31 Повідомлення №228
10. Wow, it’s amazing «Астронавтка» дивиться в ілюмінатор (до речі, цікаве слово у контексті тих тем, які розглядаються в цьому публіку), картину вона баче перевернуту, але їй так подобається і вона із захопленням дивиться у перевернуту картинку всесвіту і каже: «Вау! Це неймовірно!» Зверніть увагу як нога, стороннього наглядача, ніби підштовхує «астронавтку» до вікна.Колись Жан Бодрийяр розвинув ідею гіперреальності як стан, у якому реальність і симуляція зливаються настільки, що ми більше не можемо відрізнити одне від іншого. Це ключове поняття у його книзі «Симулякри і симуляція» (1981). Одна з його найгостріших тез — що в сучасному світі істини не зникають, а перетворюються на свої перевернуті копії, тобто: «Істина не зникає, вона стає симулякром — знаком, який видає себе за істину, хоча її більше не існує» Поки ми читаємо і радіємо санкціям якихось не вартих і відпрацьованих вже людей, поки ми дивимось серіал про замах на блогера, саме в цей час нашу Батьківщину розтаскують по шматках, віддають ресурси. А хіба є різниця, кому їх віддають, якщо у будь-якому випадку не нам, а будь-якій країні закордоном. Чи це не зрада? Ні, це: “Wow, it’s amazing” Можливо, що мій розум сам себе накрутив і дівчатка просто вилетіли у космос і у світі нічого не відбувається. Але потім просто дивишся на дві фотографії- одна з коптеру, яка засняла посадку, а інша з землі, наприклад, і бачиш - неспівпадіння у пропорціях (порівняйте у вкладенні). Може це тому що, одна капсула літала у космос, а - інша з акторами була на землі? Ні, нелогічно? Коли кажеш, що може змінитися гравітація - у відповідь чуєш, що не може такого бути, а потім потрапляє на очі новина - що відбуваються зміни часу і обертання Землі, коли публікуєш теорії що наступним уявним ворогом може бути уявне прибуття прибульців (про це попереджав, що Вернер Фон Браун, про це написано вище) - всі крутять біля скроні пальцем - зʼявляються дивні новини про інопланетян і що ми кажемо? «Вау, це неймовірно!» І те що в кінцевій заставці Сатурн 🪐 закриває Сонце ☀️, це теж співпадіння (наближено і вкладено теж)