Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - каррнах
Додано 06 гру 2025

каррнах

@carrnah
Кількість підписників: 2 198
Фото: 518
Відео: 29
Посилання: 235
Опис:
Лидер лоубанков и коллю шару adm: @v_carrnah Рек. менеджер – @Arch1k3
Джерело

каррнах | Забув вам показати ласт тиждень/кінець місяця коли які гарно відпрацюв...

Логотип телеграм спільноти - carrnah🎄 каррнах @carrnah
1 640 Охват/переглядів 2025-12-02 13:43 Повідомлення №1093
Забув вам показати ласт тиждень/кінець місяця коли які гарно відпрацювали в Vsmoktav 1 – $SOON. Заколив в приватку по самих лоях, прикріплю скрін де і як, щоб було видно. Чистими вийшло 12% руху, закрив я по 0.61 особисто.2 – $TNSR.Заколив лонга на лудку, взяв нормальну позу, пішов чуть раг, деяких пацанів відкинуло по стопу на самих лоях і відскочило на 20% вгору, закрив я в 5% чистих як гойчик (за пацанів зі стопами обідно) скрін теж прикріплю3 – $MON.Заколив на самих лоях цю ракету, особиста твх була 0.0263, особисто вийшов тейком по 0.033 і забрало, но воно пішло аж до 0.05, то можна рахувати кол був на майже 100% чистого руху. (Скрін колу теж дам4 – $DASH.Дав кол в неділю, попередив що взяв 1/2 позу і готовий добрати нижче, бо був ризик брати перед понеділком, впринципі так і сталось, добрав другу частину пози у вівторок (твх в пацанів які послухали мене і взяли вже в робочий день мали твх ~53-54, в мене була чуть гірша але зловив тейк по 70$ і залутав 15% чистих)5 – $DODO.Колили абсолютно всі, тому нема сенсу це сильно розписувати, колив це ще й в канал, був спред 20% в моменті, вийшло вийти в 9% чистими на норм сайз, теж нот бед.Наразі новий місяць почався, тримаю $ASTER (давав кол теж) по 0.91, чекаю вище 1$Якось так, вроді норм резолти, ставте лайк і залітайте в чатік, буду радий поспілкуватися з кожним https://t.me/+LpEzF2zak_lhMTli