Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Карпатський волоцюга
Додано 14 лип 2024

Карпатський волоцюга

@carpaty
Кількість підписників: 8 733
Фото: 71
Відео: 49
Посилання: 662
Опис:
Філософ за освітою Мандрівник по духу Хочеш в похід? пиши - @tarabon_random Промокоди на знижку: “k.volotsiuga” - 10% https://www.gorgany.com “volotsiuga” - 10% https://iidlo.com/ «volozuga » - 10% https://naturehike-ua.com.ua/ua/
Джерело

Карпатський волоцюга | ​​❗️Обережно довгочит Збір завершено+ новий збірДяка і повага всім, хт...

Логотип телеграм спільноти - Карпатський волоцюга Карпатський волоцюга @carpaty
9 070 Охват/переглядів 2025-03-16 20:48 Повідомлення №1088
​​❗️Обережно довгочит Збір завершено+ новий збірДяка і повага всім, хто долучився до збору на авто для «Айдар»Трохи статистики:На самому фініші збір було закрито одним переказом 6500 грн, за що особливий респект Іллі, встигли 🤝Всього на банку було здійснено 415 переказів Анонімних переказів здійснено на суму 21091 грнДвоє людей впродовж збору сумарно закинули більше 10 тис грн кожен.ОсобистеРідко про це згадую, але завжди радію коли бачу в списку транзакцій знайомі прізвища 🫂Дякую друзі, сповіщення про поповнення банки тримають менталочку.🔪 НожіРозіграш вже зробив, переможцям мало прийти сповіщення. Чекаю реквізити доставки і одразу відправляю BPS Knives, вони розішлють призи переможцям.Запис екрану розіграшу шукайте в коментарях під цим дописом 👇ПідсумокБанку закрили з невеличким «хвостиком», на 2 тис більше цільової суми.Завтра маю переказати гроші хлопцям, якщо ніяка комісія не «зїсть» цей надлишок, я його перекину на наступний наш збір.📱Новий збірПотрібно купити 2 смартфони та 1 планшет для навчальної бази артилеристів.🎯 треба 24500 грн🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/49yAKF9XbcЦей збір, практично, традиційний, бо ми з вами підтримуємо навчальний центр арти, від самого початку повномасштабки туди поїхало кілька десятків гаджетів, а «олди» каналу повинні пам’ятати, як ми збирали на матраци і на будматеріали для їдальні.Регулярні збори на медикаменти також їдуть туди.Най буде трохи пафосно, але на нас розраховують. Закликаю підігріти свіжу банку своєю гривнею, бо гаджети треба відправити якомога швидше.P.S.Отак, фіналізуючи великий збір, закликаю вас долучитися до наступного, аби не спамити зайвий раз. Маякніть в коментарях улюбленим смайликом, хто дочитав цей текст докінця, цікаво скільки таких)P.P.S.На фото видно шо з банки знято 58 грн, то я кинув у новий збір. Як кажуть старі люди «для розплоду»)