Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CapitalSide
Додано 06 гру 2025

CapitalSide

@capitalside
Кількість підписників: 4 658
Фото: 1,450
Відео: 16
Посилання: 216
Опис:
Весь контент на каналі не є інвестиційною рекомендацією і несе виключно освітню мету Реклама та співпраця : @Capital_side Стратегія : buy the dip and hold
Джерело

CapitalSide | Як ви думаєте Трамп ідіот ? Багато людей його тролить особливо українс...

Логотип телеграм спільноти - CapitalSide CapitalSide @capitalside
1 050 Охват/переглядів 2026-05-02 09:55 Повідомлення №1765
Як ви думаєте Трамп ідіот ? Багато людей його тролить особливо українські блогери На мою думку ця людина далеко не ідіот. Президент такої країни як США апріорі не може бути такою. Він просто виконує свою функцію ,яка повинна бути реалізована так чи інакше.Всі ці дії які він проводить ще раз доводять той факт, що ми переходимо в нову фазу світового порядку «право сильного». Принципі так було завжди ,але багато хто намалював собі рожевих поні і думає що щось змінилось, особливо в Європі так думали раніше (вже ні)Політика Трампа спрямована протидіяти домінуванню Китаю всіма способами. Якщо ви скажете про Росію - навіщо він з ними контактує ? Відповідь : якби він з ними конфліктував це наблизило б Росію до Китаю. США далеко їм не друзі , вони хочуть занепад російської моделі управління так як і Україна (без розвідданих США дуже багато операцій України не було б здійснено, та навіть той самий старлінк - це все контролюється на державному рівні)Глобально, на мою думку, США вже програло Китаю , це тільки питання часу коли це настане Чому я не інвестую в Китай ? 😅 Тому що там комуністи. Ваші активи сьогодні ваші, а завтра партії