Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CapitalSide
Додано 06 гру 2025

CapitalSide

@capitalside
Кількість підписників: 4 658
Фото: 1,450
Відео: 16
Посилання: 216
Опис:
Весь контент на каналі не є інвестиційною рекомендацією і несе виключно освітню мету Реклама та співпраця : @Capital_side Стратегія : buy the dip and hold
Джерело

CapitalSide | Novo Nordisk (NVO): Інвестиційний хіт 2026 чи переоцінений актив?Зараз...

Логотип телеграм спільноти - Capital 24/7 CapitalSide @capitalside
1 280 Охват/переглядів 2026-01-09 10:10 Повідомлення №1304
💊 Novo Nordisk (NVO): Інвестиційний хіт 2026 чи переоцінений актив?Зараз навколо датського гіганта точаться палкі суперечки.🚀Аргументи «ЗА» (Top Pick 2026):Таблетований Wegovy: Це революція. Можливість приймати препарат без уколів відкриває доступ до мільйонів нових пацієнтів.• Потужний Pipeline: Препарати наступного покоління (CagriSema) можуть стати ще ефективнішими за Ozempic.• Оцінка: Акції торгуються з історично низьким P/E. Моделі показують потенціал зростання до +120%.⚠️ Аргументи «ПРОТИ» (Не «game changer»):Складність прийому: Таблетку треба пити суворо натщесерце з мінімумом води. Для багатьох це складніше, ніж один укол на тиждень.• Побічні ефекти: Для ефекту потрібні величезні дози семаглутиду, що може сильніше бити по ШКТ.• Тиск конкурентів: Eli Lilly готує власні пероральні ліки, які можуть бути дешевшими та простішими у вживанні.📈Novo Nordisk залишається лідером ринку, але битва за гаманці пацієнтів переходить у нову фазу — зручність проти ефективності. Якщо компанія вирішить проблеми з логістикою та доведе перевагу таблеток, 2026 рік стане для неї тріумфальним.Хто тримає , що думаєте ?