Статистика telegram каналу - @capitalistlab

Логотип телеграм спільноти - Capitalistlab 2023-05-15

Capitalistlab

Кількість підписників:
2
Категорії:
Пізнавальне | Економіка
Опис:
Привіт! Мене звати Олександр, і я радий вітати вас на моєму каналі про фінанси. Я хочу звернутися до підлітків та молодих дорослих, які мають бажання дізнатися більше про світ фінансів та грошей. На моєму каналі ви знайдете корисну інформацію.

Кількість підписників

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2023-05-15

Стіна канала Capitalistlab - @capitalistlab

Підсумовуючи, скажу що така робота може не бути для вас кар'єрою життя, та вона допоможе:
1. Триматись на плаву поки ви вчитесь
2. Дасть вам фінанси для розвитку/купівлі курсів/обладнання у направленні яке вас цікавить.
3. Хороший старт як для початківця, бо вміння продавати щось буде дуже корисним в житті.
4. Можна постійно просити про фідбек про себе ц свою роботу і його будуть з радістю давати і підказувати де можна виправити ситуацію якщо щось не так або яка є конкретно ваша особливість яку варто розвивати.

52
23-06-01 08:29

З кожним днем ситуація в світі міняється настільки що складається враження ніби на початку дня знову вчусь жити.
Та все ж зараз не про це. Обіцяв розказати, що можна зробити, щоб не бідувати поки вчишся.
Я навчався в Львівській Політехніці. Навчання саме по собі дивне. Частина викладачів вважають свій предмет єдиним ввжливим а інші просто могли поставити 3 за хороше відвідування і спокійну здачу екзамену(без запізнень, пропусків і тд).
Вчився я на архітектурі і відповідно більшість предметів мав технічних. Було з них кілька які давались лосить легко на відміну від деяких одногрупників/однокурсників.
Як людині яка:
- любить допомагати людям
- знає предмет достатньо щоб зробити лабораторну чи якісь обовязкові проекти на потрібному рівні
- ну і люить гроші
Я вирішив що можна це все обєднати з користю для себе.
Тому почав пропонувати людям, які мали проблеми з цими предметами, свої "послуги".
Переважно це була "робота за їду" або послуга за послугу або інші види "співпраці".
Тоюто по суті приходить до мене одногрупник з лабою і каже мол поможи. Ми собі домовляємся як це буде, тобто чи я роблю сам і віддаю йому чи тратимо більше часу і робимо то разом з моїми поясненнями.
Таким чином можна було достатньо заробити і поїсти😂.
Підсумовуючи я кажу що можна використати навіть знання які тільки отримали для того, щоб отримати одразу з них якусь користь.
Говорячи дуже спрощено - в цьому і є суть бізнесу: ти даєш комусь щось що їм дуже потрібно за що вони тобі "дякують".
Такий же спосіб можна використати і в школі. Шкода тільки що в свої шкільні роки я до такого не додумався😂.

32
23-05-22 13:29
❗️Сьогодні я б хотів поговорити про підробітки.🤑💰
Першим що приходить в голову є звичайно ж фріланс. 🖥 Це сам по собі не є простий спосіб – тобі потрібно мати вже певні навички та й по великому рахунку на просторах інтернету вже досить подібної інформації.
Поки що не бачу сенсу дуже розвивати цю тему оскільки цей канал більше орієнтований на аудиторію яка тільки починає будувати себе та свій капітал. 📈
Я б хотів більше поговорити про підробітки «на місці».
Коли я вчився в університеті то користувався можливістю викладати іншим предмет, який я вже зрозумів а вони ні. Звучить дуже розумно і пафосно «викладав», а по факту я просто шукав людей які ще ше до кінця розуміли тему і пропонував їм свою допомогу і пояснення, за що відповідно брав гроші.💰
Це можна сказати перший спосіб. Наступний для людей які ще не мають такого і шукають просто щось по типу – «гроші тут і зараз». Ні разу не кажу про дикі способи заробити по типу крипти чи «тємок». Як на мене без бази в податках, праві, і знайомств це абсолютно безсенсовна справа.
Я більше про те щоб наприклад допомогти магазинові розгрузити товар.🏪 обто, якщо вистачає сміливості, можна піти в найближчий магазин техніки наприклад, одягу чи чогось подібного і запитати чи потрібна їм допомога. Більше б рекомендував маленькі магазини тому що в великих магазинах працівники навряд чи зможуть прийняти рішення чи брати вас. А маленькі локальні магазинчики можуть залюбки вас взяти.
Зазвичай це робота на 3-5-8 годин (залежить від розміру магазину) яка може вам принести від кількох сотень гривень. Статистика каже що на 15 опитаних магазинів, приблизно 2 зацікавляться вами на подібну справу і можливо один запропонує вам стабільну роботу або хоча б 2-3 рази на місяць приходити до них і ЗАРОБЛЯТИ перші свої гроші. В малих містах таке можливе навіть від 16 років (з дозволу батьків звісно) тому спробувати можна.
Згадую свій подібний досвід. Коли було мені десь 20 і вже кілька місяців не міг знайти роботу то мені дядько підкинув непоганий метод. Я працював на складі квітів. Це були по суті ящики цибулин вагою від 15 до 30 кг в середньому. В найгіршому випадку було роботи на 4 години в день а в найкращому 20(з перервами на перекусити і туалет). Тоді це здавалось чимсь неможливим, але з своєї теперішньої перспективи можу сказати що досвід був дуже хороший. Як мінімум гроші «відчуваються» інакше. ЦІНЯТЬСЯ інакше.
Тоді за 8-10 годин роботи я міг отримати +- 400 грн 💵 і на той час це було досить непогано. Ні разу не жалію про такий досвід і радий що тепер радше буду вчитись і підвищувати свій рівень спеціальності ніж працювати на подібній роботі, але вважаю що кожен хто планує заробляти більше ніж мінімалку повинен пройти таку, можна сказати «школу життя».
В наступному пості постараюсь розказати детальніше про те як можна заробити навчаючись в школі\університеті. Чекаєш?
16
23-05-16 18:21

Після того, як ви склали свій бюджет, потрібно знайти способи зменшення витрат. Це може бути складним завданням, але є декілька речей, які ви можете зробити, щоб знизити свої витрати та збільшити свої заощадження:
1.Плануйте свої покупки та покупайте з розрахунком. Перш ніж купувати щось, запитайте себе, чи потрібно вам це дійсно. Порівняйте ціни та виберіть найвигіднішу пропозицію. Пам'ятайте, що купувати необхідності важливіше, ніж бажання.
2.Використовуйте купони та знижки. Завжди шукайте можливості для знижок та спеціальних пропозицій. Це може бути купон зі знижкою на продукти, акційна ціна на одяг або спеціальна пропозиція від вашого банку.
3.Обмежуйте свої розваги. Розваги можуть бути дорогими, тому намагайтеся обмежити їх кількість та витрати на них. Наприклад, замість того, щоб ходити на кіно кожен тиждень, ви можете піти на кіно раз на місяць або два.
4.Відкладайте частину свого доходу на заощадження. Це допоможе вам збільшити свої заощадження та готуватися до непередбачуваних витрат. Намагайтеся відкладати принаймні 10% від вашого доходу на заощадження.
Навчання управління бюджетом та витратами допоможе вам розуміти, як ви можете керувати своїми грошима, збільшити свої заощадження та добитися фінансової стабільності. Запам'ятайте, що фінансова грамотність – це важлива навичка, яка допоможе

14
23-05-15 19:45