Джерело
З усіх сил | Минулими вихідними спостерігала, як у Львові проходила перша частина о...
383 Охват/переглядів
2026-04-23 10:18
Повідомлення №3289
Минулими вихідними спостерігала, як у Львові проходила перша частина офлайн-конференції «Що далі: як брендам зростати у 2026» від сьогоднішньої іменинниці Наталі Чуловської та Христини Волошиної – нескінченний потік сторіз із абсолютним захватом від власників та команд, що працюють у непростих нішах fashion та beauty. Планую відвідати подію у Києві 25 квітня і запрошую вас!Фокус конференції — на інструментах і досвіді зростання у нових ринкових умовах та тенденціях у маркетингу, PR й комунікаціях у 2026 році. Офлайн-формат передбачає нетворкінг, а до програми увійшли лекції та паблі-токи:• Контекст має значення: як брендам говорити доречно у турбулентному світі — Наталі Чуловська• Як ідея стає сильною комунікацією: мистецтво нашаровувати сенси — Христина Волошина• Як sustainable-рішення стають драйвером росту бренду у 2026 — Олеся Вершигора• паблік-ток із Олею Шипелик📌 Придбати квиток на подію у Києві50% від вартості квитків буде передано освітній спільноті для воїнів та їхніх родин «Близькі»