Джерело
Кафе Ан🤵♂️|| Project Sekai українською | 15. Q: Коли в чаті кафе ан ви дасте нарешті всім бани?A:Юі: через 69 д...
328 Охват/переглядів
2026-01-08 12:27
Повідомлення №6067
15. Q: Коли в чаті кафе ан ви дасте нарешті всім бани?A:Юі: через 69 днів Соля: завтраМафу: Максуарду і Мако першими🫶 16. Q: Яке ваше улюблене аніме?A:Юі: Бродячі пси, Інша, Пріоритет диво-яйця і Скейт нескінченністьСоля: Волейбол!!, Полумʼяні вогнеборці і Туалетний хлопчик ХанакоЕнанан: K-ONМако: Мабуть Монzтер/Атака титанів Апельсинка: Меланхолія Харухі СудзуміїПасьянс: джоджо це така вершина бандо ❤️🩹🥀🔋Аня: sally faceМафу: Made in AbyssОззі: Літо, коли помер Хікару Шіфуку: Мадока маджікаІллюмі: Заборонена дедукція Рона Камонохаші (торонто яої батьки) та Інша
17. Q: Яке у вас хоббі??A:Пасьянс: моє хобі це гьорлгурт кіс оф лайф ❤️ ще я вивчаю мови і відвідую курсиЮі: малювати і думати про життя Апельсинка: Люблю малювання і кататись на ковзанахСоля: Читати, фотографувати і грати в компуктерні ігриМако: Я люблю грати в кампуктєр, і готувати. Подобається музика, і муз освіта 👍👍Мафу: Nichogonerobutung😱 Шіфуку: Малювати(хоча.. хз.) й монтаж мбІллюмі: моє хобі єбланить 24/7Енанан: ее переклад Відзерк: музика в усіх її проявах. ну і секай (тіринг👅👅)
18. Q: Привіт! А коли у адмінів Кафе Ан днA:Юі: 2 грудняШіфуку: 29 січня Пасьянс: 21.11👣👣Мафу: 18.07Соля: 8 листопадаОззі: 03.03 був страшний день. Я була лиса, гола, в крові А УСІ НАВКОЛО МЕНЕ ПРОСТО ПОСМІХАЛИСЯ І ФОТКАЛИ МЕНЕ. Я після цього рік не ходила і не розмовляла☹️Енанан: 3 липня!Апельсинка: 23 жовтняІллюмі: 30 січня, хто не привітає того знайдуМако: 12 березня 👍👍Відзерк: 23 лютого 19. Q: Як ви бачите одне одного якби ви були секайчиками?A:
Юі: я дитина каймеїв☆Оззі: Енанан — гмммм🤔💭💭 точно не ЕнаХристя — Мінорі чи СакіОззі (це я напевно) — ІчікаІллюмі — точно не Шідзуку😰😰Апельсинка — Акіто чи ХонаміЮі — Гумі (вона є в секаї ми просто про це ще не знаємо)Відзерк — Канаде і АкітоСоля — МіноріАня — ХарукаСіріус — Тойя і РуїХікеру — ЕнаКаіне — МафуюШіфуку — РуїМафу — Акіто і Мафую (кам хір мафуючан😳😳)Пасьянс — КоханеМако — Мізукі☆ Соля: Юі - МейкоЕнанан - Точно не Ена або МідзукіІллюмі - Шідзуку або КоханеМако - КанадеАпельсинка - АнМафу - АкітоКаіне - МафуюХристинка -ЛенОззі - КайтоШіфуку - ШіхоПасьянс - ТойяВідзерк - АкітоАня - ЛукаСіріус - Руї Хікеру - Нене☆ Христя: Енанан– Ена Христинка– Сакі або Мінорі Оззі– ІчікаЮі– СакіАпісіна– ХонаміІллюмі– ШідзукуШіфуку–Акіто Мафу– Акіто Відзерк– ТойяКаіне– КанадеХікеру– МафуюАня– МізукіСоля– ХарукаСіріус– ШіхоПасьянс– Кохане☆ Апельсинка: Ілюмі - шізукуЮі - мейко вбсШіфу - акітоМафу - руєХристя - міноріОззі - харукаСіріус - тояЕнанан - ена Інші хз пака☆ Мако: Енанан– Ена Христинка– Ічіка/Мінорі Оззі– секайчик обрига🤵Юі– СакіАпісіна– Ан/Сакі Іллюмі– ШідзукуШіфуку– Айрі Мафу– Акіто Відзерк– дуже Тойя, хз чому Каіне– МафуюХікеру– КанадеАня– МізукіСоля– ХарукаСіріус– РуїПасьянс– Кохане ☆ Мафу: Лампа — СакіЮі — АнШіфу — РуїМако — Ему👅Іллюмі — АйріХристинка — Мінорі☆ Шіфуку: Ми з Мафу РуїненеМако ЕмуАпісіна Цукаса/АнЕнанан ЕнаОззі 🤵Юі СакіВідзерк. АкітоІллюмі ШідзукуХристинка МіноріСіріус МафуюДальше айдк:с
20. Q: Хто ваш улюблений учасник в чаті кафе аніще😝A:Юі: я лублу всіхЕнанан: усіх люблю👩❤️💋👩👩❤️💋👩Шіфуку: Якщо казати за учасників(не адм), Максуард, якщо адмінів можна, то Лампа,Апісіна,Мафу,МакоМако: Мако, Я, фанатка Шіхо, @iyaiyuriyaAme (Насправді, я всіх люблю. Особливо тих з ким спілкуюсь багато)Соля: Усіх люблю пупсіківОззі: ХРИСТИНКА але люблю всіхАпельсинка: Взагалі це ачєвідно я люблю, стараюсь любити всіх, звісно да в мене є любімчікі як ілюмі і вітусик, але шіфуку, юі, христинку, мако, артурчика і інших теж неймовірно люблю🤩🤩Мафу: Шіфу🫶 Але якщо без адмінів, то Максуард (у нього забагато слави щось, нє?)Відзерк: я
Дякую всім за питання 😋😋😋