Джерело
"Заговорений" | Громадяни, брати і сестри. Донесіть нашу думку до широкої громадськост...
340 Охват/переглядів
2024-11-02 14:45
Повідомлення №1564
Громадяни, брати і сестри. Донесіть нашу думку до широкої громадськості. Україна потребує реформи армії. 3 роки ми наступаємо на одні і ті самі граблі, не змінюючи нічого. Чого вимагаємо ми, ті хто поставив на кон своє життя:1. Перевести економіку на військові рейки. Воювати мають усі, хоч в тилу, хоч на фронті. Хоч в освітньому закладі, хоч в полку ССО. Кожен день і кожен з нас повинен працювати на фронт, для успішного бою, який веде український піхотинець.2. Заборонити військовому керівництву ЗСУ розривати батальйони та бригади, заборонити дебільне "оперативне підпорядкування".3. Відмінити кріпосне право в ЗСУ та надати можливість військовослужбовцям обирати частину несення служби. 4. Ввести рейтинги для командирів батальйонів та бригад, ввести невідворотне покарання за невиправдано високі втрати. 5. Відновити рід військ "будбат" та ввести невідворотну відповідальність командирів цих частин та голів ОТГ за відсутність ешелонованої оборони у чітко визначений часовий проміжок.6. Ввести полково-дивізійно-армійську структуру ЗСУ та відмінити ці придурошні ОТУ, УСІЗ тощо, які шкодять командирам на місцях, приймаючи рішення з кривавими наслідками.7. Ввести високі підйомні та метеріальні стимули при укладанні першого контракту.8. Надати право демобілізації для добровольців перших 100 днів широкомасштабного вторгнення. Далі продовжувати цю практику, замінюючи демобілізованих контрактниками та новомобілізованими. Дайте біцям свободу і вони не ходитимуть в СЗЧ, і не звільняться, якщо розумітимуть, що таке право у них є НЕВІД'ЄМНИМ.ІНАКШЕ МИ ПРОГРАЄМО, ІНАКШЕ СИБІР, КОНЦТАБОРИ ТА РЕПРЕСІЇ, ІНАКШЕ МОБІЛІЗАЦІЯ В ВІЙСЬКА РФ.