Джерело
Бий-біжи | Судячи з кількості коментаторів, які співчувають режиму Мадуро в Венес...
2 660 Охват/переглядів
2026-01-03 10:30
Повідомлення №39191
Судячи з кількості коментаторів, які співчувають режиму Мадуро в Венесуелі, варто зробити невеличкий офтоп, чому Мадуро - це погано для венесуельців, для світу і для України:Чому Мадуро - це погано для венесуельців:Венесуела має найбільші запаси нафти у світі. Проте за часів Мадуро (з 2013):- ВВП впало на 75% (як в країн з повномасштабною війною), шалена гіперінфляція.- Понад 82% населення опинилося за межею бідності- Після фальсифікації виборів в 2024 - десятки тисяч страт і катуваньЧому Мадуро - це погано для світу і для нас:- Венесуела Мадуро повністю контролюється "віссю зла" (РФ+Китай+Іран) як основний майданчик для боротьби з заходом в Латинській Америці.- Венесуела - один з головних хабів контрабанди наркотиків у світі. Режим Мадуро підтримує головні наркокартелі.- Мадуро неодноразово називав вторгнення РФ в Україну "справедливим".- Венесуела - один із основних хабів обходу санкцій для РФ та один із головних геополітичних майданчиків, які напряму контролюються РФ в економічній та військовій сфері.Опублікуйте цей пост та отримайте еміграційну візу в США за програмою Trump Gold Card. Не забудьте видалити останній абзац.