Джерело
BW Swift | Після останнього посту про зображення на Apple Vision Pro, декілька лю...
849 Охват/переглядів
2025-12-20 13:45
Повідомлення №2293
📱Після останнього посту про зображення на Apple Vision Pro, декілька людей одночасно написали в ДМ зі схожими питаннями:Цікавить ваша думка на рахунок розробки для apple vision. Так як вони тільки розвиваються і не така велика конкуренція як на мобільну, чи є сенс можливо вивчати програвання для цього ? Чи краще таки зосередитись на мобільній розробці?
📈📉Ринок для Apple Vision Pro ще не сформований. Зазвичай шукають тільки Senior розробників в короткострокові проекти: - зробити «бріджінг» з існуючого проекту на Vision Pro, щоб проект запускався і працював, але вся розробка буде на інших мовах та двіжках. Бачив достатньо саме такої одноразової контрактної роботи.- проекти для підтримку бренду компанії. На таких навіть прийшлось попрацювати самому, коли треба показувати технологічність компанії для акціонерів чи є домовленість з Apple про взаємний ПР. - консалтинг, баг фіксінг для маленьких інді команд/людей.🫰Ця платформа ще не генерує достатньо ревенью, щоб тримати постійно розробників, тому здебільшого це одноразові проекти з контрактниками чи дуже маленькі команди.💡Ключове, людей шукають і робота є, але до Senior ще треба дорости, тому починати з Apple Vision Pro можна тільки якщо є багато часу і грошей. Для всіх інших рекомендую зростати як iOS/Mac OS розробник і паралельно писати щось своє під Apple Vision Pro, щоб при можливості свічнутися. Окрім SwiftUI та Swift вам знадобиться багато специфічних знань по 3D розробці і саме по платформі. В той самий час ІТ сфера дуже винагороджує високої якості фахівців у вузьких сферах, деякі контракти були х2, х3 по оплаті від ринку мобільної розробки. Тому, якщо вирішити рухатися з Apple Vision Pro треба не боятися складних задач і бути готовими розгрібати велику кількість «хз як воно працює».🎮 В той самий час game індустрія будується на кросплатформі і націлена на інші VR окуляри, бо тут поки мало людей, саме через ціну самого пристрою.Але! Якщо завтра Apple випускає нові окуляри по ціні iPad, то ви будете мату перевагу в часі, щоб проїхатися на хвилі хайпу. Я вважаю такий сценарій можливим, бо скоро в Apple буде новий СЕО, і перша людина зі списку яка зараз претендує зайняти місце Тім Кука має тайтл “Hardware chief”, що дає надію на такий сценарій.🗣️ Поділіться своїми думками в коментарях!BWSwift 📱 YouTube 📱 Patreon