Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BW Swift
Додано 06 січ 2025

BW Swift

@bwswift
Кількість підписників: 1 747
Фото: 1,710
Відео: 176
Посилання: 1,590
Опис:
Канал створений для навчання програмування на swift та розробці програм під iOS. Мета проекту - допомогти студентам пройти шлях від розробника-початківця до оплачуваного фахівця. Тут я публікую актуальні та цікаві статті щодо iOS розробки. Адмін: @bws2007
Джерело

BW Swift | Чи ти знаєш, як можна легко визначити коли твій додаток знаходиться на...

Логотип телеграм спільноти - BW Swift BW Swift @bwswift
896 Охват/переглядів 2025-07-24 19:45 Повідомлення №1914
Чи ти знаєш, як можна легко визначити коли твій додаток знаходиться на ревʼю у команди Apple Review? ось строка коду яка гарантовано (на поточний момент) дозволить тобі визначити ревʼювера на девайсі.ProcessInfo.processInfo.environment["CFNETWORK_DIAGNOSTICS"] != nil Замість CFNETWORK_DIAGNOSTICS можете використати CFNETWORK_HAR_LOGGING. Зазвичай вони йдуть парами та результат за цими ключами дорівнює 3 (якщо ревʼювер) або nil (якщо звичайний користувач).А тепер трохи мотивації."Нахіба воно мені?"Ну, наприклад, ви хочете сказати "привіт" команді ревʼю, а всім іншим користувачам сказати "дратуті". Було б корисно на свій ризик зробити if-else, чи щось більш хитріше, щоб бути маминим вічливим сонечком, чи не так? Факт у тому, що додаток проходить ревʼю не лише під час "ревʼю", яке ти бачиш в своєму AppStore Connect. Воно точно буде проведене: - через тиждень та 2 тижні після публікації. - при відносно суттєвому зростанню завантажень. - при накопиченні певної (не такої великої) кількості негативних відгуків. - .... і напевно при багатьох інших невідомих інших причинах. Також ревʼю може проводити як людина, так і бот. Тепер трохи мого шляху до цього дивовижного псевдонаукового відкриття.Я знаю ряд міфів, що начебто ревʼювера можна вичислити за IP, гео, типом девайсу. Так, Ірландія, Купертино, iPhone SE або iPad. Це все круто і чудово. Але не завжди і не надійно. Я вирішив перевірити, що збігається а що ні. Я почав перевіряти типи пристрою, тип мережі, та чи наявні на девайсі найпопулярніші додатки (інста, FB, тощо). Гіпотеза була у тому, що ревʼювер не буде користуватися сімкою, та мати на тестовому девайсі соціалки. Використовує і має, фейл. Далі я перевіряв версію системи. Правда в тому, що ревʼювери з перших хвилин мають найновішу iOS. Але це хибна перевірка, бо не свіцдчить ні про що. Далі перевіряв батарею, uptime, опції test-flight та app-store, опції старту. І все хибно на недостовірно. І ось я дійшов до Environment! І ось з релізу в реліз я бачу одну і ту саму картину в аналітиці: параметр логування мережі завжди включений під час відомих мені ревʼю! Бінго! Саме таким чином я побачив, як часто додатки знаходяться під прихованим ревʼю (за 4 місяці 24 рази). Також я майже напевно бачу різницю між ботами та людьми: боти завжди підʼєднанні до Ethernet та мають uptime в декілька (десятків) хвилин. Я часто пишу і писав різні здебільшого технічні цікавинки на моєму Linkedin. Можеш підписатися, якщо було цікаво =)