Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бучанський Вартовий🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Бучанський Вартовий🇺🇦

@bvartoviy
Кількість підписників: 13 675
Фото: 22,500
Відео: 7,050
Посилання: 19,400
Опис:
Війна, новини Софіївської, Петропавлівської Борщагівок, с. Чайки, Вишневого. 🫡 Актуальні події Бучанського району, Київщини, України! Ми - на варті інформаційного простору!😼 Надіслати щось цікаве: [email protected]
Джерело

Бучанський Вартовий🇺🇦 | Короткі підсумки "не треба ескалації" та "щоб не було третьої світової...

Логотип телеграм спільноти - Бучанський Вартовий🇺🇦 ∆ Бучанський Вартовий🇺🇦 @bvartoviy
2 000 Охват/переглядів 2024-10-18 12:27 Повідомлення №27028
Короткі підсумки "не треба ескалації" та "щоб не було третьої світової війни":Шольц вважає пріоритетом, щоб війна між росією та Україною не перетворилася на війну між росією та НАТО та у війну не були залучені треті сторони. В той же час, рососія залучає північнокорейських військових для цієї ж самої війни. Там Макрон колись шось намагався розповісти про інструкторів Заходу на території України, але про то вже всі забули;Україні не дозволяють бити вглиб території рф. В той же час, рашисти запускають свої ракети по всій території України (деякі уламки "шахедів" та ракет залітають на територію країн НАТО), а прифронтові міста та села рівняються із землею російськими КАБами;Китай допомагає технічно оснащувати російську армію, КНДР постачає 3 мільйони снарядів, а Іран постачає у промислових кількостях. В цей же час, "потужні" партнери, не можуть назбирати навіть мільйону боєприпасів, а на базах США припадають пилюкою тисячі одиниць боєздатної техніки;На Заході паніка через можливу ескалацію, з усіх сторін лунають заклики почати домовлятися з путлєром, бо інакше — третя світова війна.А шизоїд з кремля, дивлячись на імпотентність "розвинутого" Заходу, просто бере мовчки і кладе на усю ту демократію та робить все, що заманеться. У нього страху ескалації немає, бо він весь тільки у головах шановних західних партнерів...Поки це не зміниться (а ознак того, що це зміниться у найближчій перспективі немає), доти світові диктатури будуть набиратися сили та впевненості у тому, що Захід слабкий і їм на цій планеті можна абсолютно все.Так, можливо, колись Європа та Штати роздупляться, але вже може бути занадто пізно...Вибачте, що багато літер, але наболіло 🤷‍♂️🇺🇦 Бучанський Вартовий😼📨 Запропонувати новину/Зв'язок з адміном👤