👁 9,400
25-01-09 09:38
Важливий пост. Раджу прочитати.Уряд США отримав дозвіл на ліквідацію 69 000 BTC ($6.5 млрд), конфіскованих у межах справи Silk Road (торговельний майданчик даркнету).Давайте обговоримо можливі наслідки, а то інші канали публікують новину, але нічого не пояснюють, давайте їм допоможемо. 30 грудня федеральний суддя надав Міністерству юстиції офіційний дозвіл на продаж цих BTC. Зазвичай такі новини не залишаються без уваги так довго, а це означає, що їх свідомо тримали для слушного моменту. І цей момент настав зараз, коли на ринку відчувається дефіцит ліквідності, макродані викликають побоювання, а на фондовому ринку то свята, то вихідні. Деякі канали пишуть, що продаж уже відбувся. Можливо, але тоді ми б побачили звітність Мін'юсту та транзакції з урядових гаманців, а таких подій, здається, ще не було. Та й усі вже б це обговорювали. Як відреагує ціна BTC на продаж такої кількості монет: 69 тисяч BTC за один раз можуть призвести до зниження ціни на 10%. Якщо врахувати емоційний фон, то й на всі 15%. У цифрах це $85000–80000. Страшно? У моменті так! Але ринок може поглинути таку кількість монет за тиждень. А якщо Трамп хоч якось висловиться щодо цієї ситуації, а краще, якщо він зробить це на захист активу, це може статися ще швидше. Важливо! Я не дуже добре розбираюся в законах США, але знаю, що конфісковані інвестиційні активи мають бути продані на користь постраждалих. Поспілкувавшись із чатом GPT, ми дійшли наступного висновку: Відповідно до законодавства США, конфісковані активи не можуть зберігатися нескінченно, і після завершення всіх юридичних процедур вони зазвичай: - Конвертуються у фіат (якщо це криптовалюти або інші інвестиційні активи). Якщо конфіскація активів пов'язана зі злочином, який завдав збитків постраждалим, закон вимагає: - Прямої виплати компенсацій постраждалим. Підсумок: Завершення всіх юридичних процедур відбулося 30 грудня, коли федеральний суддя надав Міністерству юстиції офіційний дозвіл на продаж цих BTC. І тут постає питання: Коли відбудеться цей продаж? До інавгурації Трампа (20 січня) чи після? І чи зможе Трамп якось заблокувати рішення Мін'юсту? Я знаю, що існує певна процедура продажу таких активів. Якщо знову звернутися до чату GPT, він стверджує, що для криптовалют така процедура зазвичай займає кілька місяців. Але тут я точно стверджувати не буду. Та й Трамп, швидше за все, не зможе заблокувати цей продаж, адже для цього потрібно буде змінити закон, а це потребує часу. До того ж, чи буде йому це потрібно? Якщо ціна впаде, він просто звинуватить Байдена (або когось іншого), а сам і його оточення скуплять біток за знижками, а потім почнуть «всіх рятувати».Чи буду я викупляти просадку? Так, у мене є гроші від продажу бітка, який я почав продавати від $92 000 і вище $100000. Купуватиму ефір та ще кілька сильних активів. Напишу. Якось так. 2025 рік починається дуже непередбачувано.