Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бізнес у рваних штанях (на всяк)
Додано 06 січ 2025

Бізнес у рваних штанях (на всяк)

@bursh_ua
Кількість підписників: 214
Фото: 194
Відео: 181
Посилання: 1,360
Опис:
На всяк bursh_ua
Джерело

Бізнес у рваних штанях (на всяк) | Невеликі роздуми про ринок та ситуацію загалом.Почну з головного.Ф'юче...

Логотип телеграм спільноти - Бізнес у рваних штанях Бізнес у рваних штанях (на всяк) @bursh_ua
8 300 Охват/переглядів 2025-01-13 12:05 Повідомлення №2170
Невеликі роздуми про ринок та ситуацію загалом.Почну з головного.Ф'ючерсні ринки більше не закладають у повній мірі (100%) зниження ставки ФРС цього року.З одного боку, це негативний сигнал, який ринки сприймають дуже емоційно. Але з іншого боку, вплив і тиск з боку ФРС вже частково враховані (або скоро будуть) в поточних цінах, що може зменшити подальшу напругу. Тобто все лайно, яке могло підкинути нам ФРС, вже враховане в ціні. Далі сильна економіка зробить свою справу. А якщо Трамп виявиться людиною слова і своїх переконань, то з його приходом на пост президента ставку можуть переглянути у бік зниження.А тепер до не менш важливого.Завтра вийдуть дані за індексом цін виробників, але основну увагу буде зосереджено на показниках інфляції (CPI), які опублікують у середу. Прогнозується зростання до 2,9%.Після слабких даних по ринку праці, зростання інфляції може тиснути на політику ФРС, змушуючи її переглянути плани щодо зниження ставки у 2025 році. Нагадаю, що на останньому засіданні ФРС прогнозувалося два зниження на цей рік, але зростання інфляції може скоротити це число до одного або взагалі звести до нуля. Це розчарує ринки і створить негативний фон.Але! Перед тим, як засмучуватися, поверніться до початку цього посту. Ще один негатив - дорога нафта (вже понад $81), яка додає напруги. Останні тижні адміністрації Байдена стають особливо цікавими - росію «мочать як терориста в сортирі». Так, здається, мріяв путін. 🙂Чому це все ж таки негатив? Хоча новини про росію і сортири звучать позитивно, високі ціни на енергоносії - це проінфляційний фактор, який в свою чергою посилює ймовірність жорсткішої політики ФРС.Всі дорогі ведуть до ФРС ) Ще момент.У США стартує сезон звітностей, який традиційно відкривають топ-банки: JPMorgan, Goldman Sachs тощо. Вони звітуватимуть 15 січня. Добре було б отримати якийсь позитив для крипти.В іншому цікавого нічого немає.Bitcoin сьогодні опускався нижче 91$k, але ми вже говорили про це в попередніх постах. Дуже хочу докупити трохи ефіру, стоїть лімітка на 3025$, але поки не дійшло. Думаю зняти і чекати нижче. Якщо проб’ємо 3$k, ціна може бути ще цікавішою, але можемо і не пробити. Сподіваюсь, що з Трампом швидко розвернемося ) Ще раз нагадаю, що я до сіх пір вважаю,, що це бичка і продовжую добирати крипту, бо крипторинок це коли падаємо 2 роки, а потім за кілька місяців робимо 20 іксів. Треба просто дочекатися цих місяців. Ось такі справи. Зате рашку мочать за всіма напрямками 🔥