Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 новини Вінниці
Додано 16 тра 2021

Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 новини Вінниці

@buro_vn
Кількість підписників: 15 664
Фото: 40,400
Відео: 14,300
Посилання: 33,300
Опис:
👉Новини в світі та у Вінниці 🌍 👉оперативна інформація з різних куточків міста 🏙️ 👉підтримка ЗСУ ❤️ 👉позитивні новини 🌆 Підписуйтесь на наш канал та запрошуйте друзів https://t.me/buro_vn Надіслати новину https://t.me/buro_vn_bot

👥 Кількість підписників

15 664
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +48
Середній/Місяць:: -56

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 724
Середній/День:: 3,130
Середній/Тиждень:: 2,886
ERR: 17.39%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 20
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 1.8

Історія змін назви

Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 новини Вінниці 2026-05-09
Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 2024-06-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

‼️ 189 українців повернулись з полону напередодні Нового року - деталі чергового обмінуЦе один із найбільших обмінів, проведених Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, з моменту повномасштабного вторгнення. Загалом з російської неволі в рамках роботи Координаційного штабу за дорученням Президента України вже повернулося 3956 людей, з них у 2024 році – 1358.Одинадцятий за ліком обмін у 2024 році дозволив звільнити:🔷 87 військовослужбовців ЗСУ (з них 17 – ТрО),🔷 43 – НГУ,🔷 33 – ДПСУ,🔷 24 – ВМС.Також з неволі повернулися двоє цивільних.Крім Маріуполя та острова Зміїного, звільнені захищали Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Херсонському напрямках, а нацгвардійці несли службу з охорони Чорнобильської АЕС. Також ми повернули тих, хто потрапив у полон на Курщині.Чимало громадян України перебували в російському полоні понад два з половиною роки. Захисники мають загострені хронічні хвороби, наслідки мінно-вибухових травм, важкі поранення.Цього разу звільнено 173 рядових та сержантів та 14 офіцерів.Традиційно висловлюємо подяку Об’єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну.Нагадаємо, що найбільше повернення додому наших Оборонців сталося 3 січня цього року. Тоді Координаційний штаб зміг повернути додому 230 людей.На жаль, чимало українських громадян – як військовослужбовців так і цивільних – продовжують перебувати в російській неволі. Координаційний штаб робить усе можливе, щоби продовжувати перемовини і звільняти з полону наших людей. Ми пам'ятаємо про кожного і кожну.🇺🇦 Слава Україні!