2024-07-14

Стіна канала Бернлі | Burnley - @burnley1882

5️⃣— саме стільки "сухих" матчей в нашої команди!
👍 Непоганий результат, як для команди в якої змінився головний тренер, пішли лідери минулорічного сезону і досі йде перебудова системи гри.
💭 Існує вираз, що: “Матчі виграє атака, а турніри — оборона”, якщо продовжимо грати надійно в обороні, то побачимо чи спрацює це з нами по закінченню нинішнього сезону.
Віримо і підтримуємо команду 💪💜
🇬🇧 Бернлі | Burnley
Зображення до поточного посту у каналі "Бернлі | Burnley" - @burnley1882
11
24-10-17 10:45
Новий матч - новий гол ⚽️
🇧🇯 Збірній Беніну дуже пощастило, що за них зараз виступає наш Андреас Хунтонджі. Другий матч поспіль він відзначається забитим м'ячем.
🇷🇼 Нажаль, команда поступилася суперникам з Руанди, проте не відзначити результативність саме нападника неможливо.
🩹 Він отримав невеличке ушкодження, тож сподіваємося побачити його у цю суботу, в разі неготовності (а скоріше за все так і буде) Лайла Фостера.
🔎 А поки насолодіться новим взяттям воріт. Одна з найважливіших рис для нападника - шукати для себе можливості.
37
24-10-16 10:59
👀 Огляд вчорашніх матчів збірних, у яких приймали участь наші гравці.
🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Уельс 1:0 Чорногорія 🇲🇪
Коннор Робертс провів матч на лаві для запасних.
#нашівзбірній
40
24-10-15 09:01
🌐 День гри міжнародних матчів для «бордових»:
Джош Каллен зіграє за свою національну збірну в Лізі Націй, проти збірної Фінляндії, матч розпочнеться о 21:45.
44
24-10-13 15:00
🇧🇯 Бенін 3:0 Руанда 🇷🇼
Андреас Хоунтонджі вийшов на поле в другому таймі, відзначився забитим голом і цим допоміг своїй збірній перемогти.
📊 Оцінка від SofaScore: 7.3
😀 Кіпр U-21 0:3 Франція U-21 🇫🇷
Максим Естев провів матч на лаві для запасних.
🇿🇦 ПАР 5:0 Конго 😀
Лайл Фостер вийшов зі стартових хвилин, забив якісний гол, але був замінений на 68-й хвилині через пошкодження отримане після зіткнення з воротарем. Сподіваємось, що наш нападник швидко відновиться і травма не виявиться серйозною 🙏
📊 Оцінка від SofaScore: 7.2
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Англія U-21 2:1 Україна U-21 🇺🇦
Джеймс Траффорд відіграв 90' хвилин, але на жаль наша збірна України наприкінці матчу пропустила двічі і не змогла втримати перевагу.
📊 Оцінка від SofaScore: 6.6
🇮🇸 Ісландія 2:2 Уельс 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿
Коннор Робертс відіграв 76' хвилин, але нічим, окрім жовтої картки, на полі не відзначився.
📊 Оцінка від SofaScore: 6.4
🇹🇳 Туніс 0:1 Коморські Острови 🇰🇲
Ганнібал Межбрі відіграв 18' хвилин, вийшовши на поле лише наприкінці матчу і грав чудово, але допомогти своїй збірній врятуватись від ганебної поразки не вдалось.
51
24-10-12 08:01
⚡️ Майк виглядає круто...
📲 Сторіз Майка Трезора з тренувань «Бернлі»
Чекаємо подібних голів в офіційних матчах 😉
62
24-10-10 17:59
📝 Клуби, чиї трибуни домашнього стадіону були заповнені найщільніше цього вікенду.
🔎 #тур9 #статистика
42
24-10-08 17:31
На цьому фото лише один GOAT 🐐
46
24-10-07 19:59
😒 Ми багато часу присвятили незарахованому голу в наші ворота...
Що геть забули про цей момент. Невже тут не мав бути пенальті? 😏
🇬🇧🇬🇧 Вчора «Ньюкасл» отримав пенальті в свої ворота за подібну гру. Але там використовувався VAR, тож...
54
24-10-06 14:59
⚽️ Є одна гарна традиція, коли Майкл Обафемі виступає на правах оренди і грає проти "блекберна"(💩), він обов'язково забиває!