Джерело
🇺🇦 Великобурлуцький Інформаційний Центр [ВІЦ] | Мобільні оператори, такі як Київстар, вже почали тестувати відключення...
7 100 Охват/переглядів
2025-01-10 16:20
Повідомлення №3448
🤬 Мобільні оператори, такі як Київстар, вже почали тестувати відключення 3G в окремих локаціях. Однак у жителів прикордонних регіонів, де якість 4G-зв'язку залишає бажати кращого, таке рішення викликає серйозні побоюванняНа прикордонні з нормальним мобільним інтернетом ситуація непроста. Kyivstar хоч і вважається більш стабільним, але Vodafone теж намагається, хоч і частіше перемикається на E, а 3G практично не ловить. lifecell - це окрема історія) Пінг настільки високий, що, здається, простіше використовувати поштових голубів. У Kyivstar 4G, звичайно, є, але стабільність залишає бажати кращого. Особливо ночами, коли пінг скаче як божевільний. А ось 3G від Kyivstar - справжній шедевр. Так, може іноді IP змінюється кожні 12-16 годин, але пінг завжди на рівні, зв'язок стабільний, і це рятує. АЛЕ, звичайно)), у великих містах 4G працює як годинник, а нам тут на прикордонні доводиться задовольнятися тим, що є. Викмнення 3G без поліпшення 4G - це не вирішення проблеми, а її посилення. Ми звертаємося до НКЕК і операторів: перш ніж відключати 3G, переконайтеся що 4G працює стабільно на всій території, а не тільки у великих містах. Люди тут теж хочуть мати нормальний інтернет, а не просто прикрасу на екрані. Давайте разом домагатися змін!Гаряча телефонна лінія НКЕК | тел.: +380 44 202 00 81 Щосереди з 11:00 до 13:00