Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Будем всех бамбить!
Додано 27 жов 2021

Будем всех бамбить!

@budem_bambit
Кількість підписників: 19 730
Фото: 3,700
Відео: 148
Посилання: 877
Опис:
Літаки летять, будєм всіх бамбіть! © ЗЕ 🌎 Допомога ЗСУ - https://spgr.org.ua/uk/donate/ 🔥 TikTok - https://www.tiktok.com/@wings_phoenix
Джерело

Будем всех бамбить! | Історія про "вовину тищу" виявилась настільки безглуздою, що вони поча...

Логотип телеграм спільноти - Будем всех бамбить! Будем всех бамбить! @budem_bambit
21 400 Охват/переглядів 2024-10-28 16:33 Повідомлення №3954
Історія про "вовину тищу" виявилась настільки безглуздою, що вони почали включати антикриз та закидувати нові тези про майбутню виплату цієї 1000. Нова версія, яку голосом через рот озвучила Ольга "Залишайтесь в Бучі" Василевська-Смаглюк — це незаплановані  доходи бюджету від західної допомоги, які можна виплатити населенню.А ЗСУ їх віддати не можна? От всі ці десятки мільярдів гривень? Чи ЗСУ не потребують? А зробити ВЕЛИКУ премію за підписання контракту добровольця не можна? А закупити всі наявні в Україні екскаватори не можна? На світлині армійський екскаватор однієї з дуже "старих" бригад. Дуже старий екскаватор дуже старої бригади. Без деталізації та конкретики, але він ну піздець як був важливий. Більше в бригаді екскаваторів нема, закопувати мега-відому-техніку нема чим. Дзвонять нам, благають про новий екскаватор. І таких дзвінків...💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ5375 4115 0177 8331🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/