Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Будем всех бамбить!
Додано 27 жов 2021

Будем всех бамбить!

@budem_bambit
Кількість підписників: 19 515
Фото: 3,700
Відео: 148
Посилання: 877
Опис:
Літаки летять, будєм всіх бамбіть! © ЗЕ 🌎 Допомога ЗСУ - https://spgr.org.ua/uk/donate/ 🔥 TikTok - https://www.tiktok.com/@wings_phoenix
Джерело

Будем всех бамбить! | Максимально неприємна для нас ситуація, вимушений знов (та знов) зверт...

Логотип телеграм спільноти - Будем всех бамбить! Будем всех бамбить! @budem_bambit
16 600 Охват/переглядів 2025-07-29 14:01 Повідомлення №4179
Максимально неприємна для нас ситуація, вимушений знов (та знов) звертатись за допомогою!Готується черговий вантаж на Схід. Вантаж по теперішнім нашим критеріям мегакрутий та приємний — ремонтно-відновлювальний батальйон одного з корпусів отримає пересувну майстерню: повний шиномонтажний комплекс, станцію зарядки та обслуговування акумуляторів. Одним вантажем ми покриваємо найбільш кричущі потреби по ремонту та відновленню техніки. А в умовах скорочення допомоги з технікою з Заходу, в умовах постійних та інтенсивних бойових зіткнень, питання ремонту техніки... з мого погляду це не менш важливо, ніж забезпечення фпв та мавіками. Так, я логіст, так, в мене моя специфіка.Ми зробимо дуже важливу та дуже необхідну справу найближчими днями: це чудово. Але...На проммайданчику стоїть зараз ще один шиномонтажний комплекс. Для нього потрібно 2 причепи. На проммайданчику стоїть 2 контейнерних ремонтні майстерні: а це ще два причепи потрібно придбати.Прально-душові комплекси, наша візитівка та наша гордість. Девʼять комплексів готово: от щойно два приїхало з виробництва. Девʼять причепів, курва мать!Терміново потрібно тринадцять причепів просто для того, щоб віддати військовим вже готові комплекси. А це майже 4 мільйони гривень! Ми вміємо виробляти вкрай необхідні комплекси? Ми все ще вміємо збирати ресурси для закупівлі необхідних компонентів. Порошенко постійно сплачує рахунки за обладнання. Але... нам потрібно ще й купувати причепи, а для того потрібні ресурси.Ви втомились. У вас вже нема, вже давно нема, запасів "міцності". Але... але фронт горить. Фронт потребує допомоги як ніколи раніше. І кожна отримана від вас копійчина допоможе нам відправити черговий вантаж.Дуже прошу про допомогу. Дуже.💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 Посилання на банку МОНОhttps://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8k💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/