Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Будем всех бамбить!
Додано 27 жов 2021

Будем всех бамбить!

@budem_bambit
Кількість підписників: 19 515
Фото: 3,700
Відео: 148
Посилання: 877
Опис:
Літаки летять, будєм всіх бамбіть! © ЗЕ 🌎 Допомога ЗСУ - https://spgr.org.ua/uk/donate/ 🔥 TikTok - https://www.tiktok.com/@wings_phoenix
Джерело

Будем всех бамбить! | Вночі загинув пілот F16, який до останнього боровся з російськими шахе...

Логотип телеграм спільноти - Будем всех бамбить! Будем всех бамбить! @budem_bambit
18 200 Охват/переглядів 2025-06-29 10:38 Повідомлення №4158
Вночі загинув пілот F16, який до останнього боровся з російськими шахедами в нашому небі. "Жахлива втрата" - так пишуть про це у соцмережах.Так, жахлива, цілком згоден. Така ж жахлива, як і всі втрачені військовослужбовці цієї ночі. Кожен з них! Але про них не пишуть, бо про них не написано у пабліках командувань. Не названі прізвища, не вказані обставини. Хоча у штабах 90-95% рапортів та доповідних по кожному вже готові. Але так чомусь у нас не заведено, військова таємниця та все таке. І ще, це головне, не можна лякати наших рибок-гупі. Рибки мають жити звичайним життям, адже вони щось там про економічний фронт. Ні, я не пропоную лякати всіх. Ні, я не вважаю, що всі хто в тилу мають бути на фронті. Це так, щоб у коментарях не розпочинали холівор. Але все ж таки я вважаю, що країна мусить знати прізвища. А ще, цікаве спостереження: багато тих рибок-гупі, які написали про загиблого пілота, пару тижнів тому абсолютно серйозно писали, що "влада наказала не збивати шахеди та ракети". І все в них ок, в голові нічого не ламається, ніякого когнітивного дисонансу. Влада наказала не збивати... І ЗСУ виконало наказ? Чому ж загинув Максим Устименко? Риторичні запитання, занадто складні для рибок.