Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Будем всех бамбить!
Додано 27 жов 2021

Будем всех бамбить!

@budem_bambit
Кількість підписників: 19 666
Фото: 3,700
Відео: 148
Посилання: 877
Опис:
Літаки летять, будєм всіх бамбіть! © ЗЕ 🌎 Допомога ЗСУ - https://spgr.org.ua/uk/donate/ 🔥 TikTok - https://www.tiktok.com/@wings_phoenix
Джерело

Будем всех бамбить! | Так, я трохи взяв паузу від соцмереж - коментувати цей *%@^&^# без мат...

Логотип телеграм спільноти - Будем всех бамбить! Будем всех бамбить! @budem_bambit
27 900 Охват/переглядів 2025-05-08 15:05 Повідомлення №4134
Так, я трохи взяв паузу від соцмереж - коментувати цей *%@^&^# без матюків вкрай складно, а бути черговим "експертом з усіх питань" я не вмію.Але сьогодні я прошу вас про допомогу? І не просто допомогу для ЗСУ, а дуже адресно — допомога для моєї військової частини. Користуюсь особистим становищем для службових цілей, ага.У кожній роті, у кожному батальйоні, полку чи бригади є своя "каса". Це неформально, поза законом, ніхто не примушує (ну, я маю на увазі НОРМАЛЬНІ підрозділи), але так воно є. Бо витратні матеріали, бо папір для принтера, бо Старлінки. Перелік нескінчений. І так не повинно бути, але так воно і є держава вимагає багато рапортів, актів та журналів, але держава не забезпечує витратними матеріалами. Держава вимагає своєчасний ремонт техніки, а от забезпечити ремонтників рукавичками та спеціальнми одягом.. ну, ви зрозуміли.Нам вкрай не вистачає зараз ресурсів, тому я дуже прошу допомогти моєму підрозділу. Бо каси підрозділа на всі потреби ніколи не вистачало, а запаси спецодягу та рукавичок вичерпані. Здавалось б що це не найбільш кричущі потреби фронту, але без ремонту та відновлення техніки ніхто не зможе воювати.Дякую за допомогу, бо впевнений що допоможете. Скоро повернусь.💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/