Джерело
Будда в Конгресі | ️Реакції москви на ультиматум Трампа: пару рефлексійБагатьох здивувала...
974 Охват/переглядів
2025-07-30 16:54
Повідомлення №3145
🗣️Реакції москви на ультиматум Трампа: пару рефлексійБагатьох здивувала, м'яко кажучи, обмежена реакція росії на трампівські "10 вирішальних днів", після яких для росіян мають настати жахливі наслідки (поки що достатньо ефемерні). Чи то санкції, чи то тарифи, чи то тиск на союзників, чи то більше зброї для України - щось все-таки має статися.Відповідаючи на таку жорстку риторику, москва випустила Мєдвєдєва, який промахнувся по Трампу і накинувся на "дєда" Грема. Спікер Пєсков, який і мав надати роз'яснення, взагалі відійшов від коментарів. Пропагандистські медіа, які мали б підтримати офіційний наратив, накинулися чомусь на конгресовий законопроект про санкції і знову-таки атакували Грема та Блюменталя.Знову на цьому фоні маю стійке враження, що росіяни вірять у відновлення особистих хороших аідносин із Трампом - мовляв, поштормить і пройде, і знову Дональд буде хотіти розмов і гарних стосунків із кремлівським диктатором. Тоді це дуже добре пояснює цю класичну московитську гру у "цар хороший - бояри погані". Нібито це саме Конгрес, злі європейці і українці воду каламутять, а Трампа бідного в оману ввели. З однієї сторони, це обмежено інформаційна стратегія, яка зазвичай має дуже незначні шанси на успіх.Але з іншої сторони - це Дональд Трамп. Якщо ми і Європа його не переконаємо, що саме тиском на росію можна отримати Нобелівку і стати найвеличнішим дипломатом, то тоді російська стратегія може в якийсь момент і спрацювати.