Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бучанська районна державна (військова) адміністрація
Додано 14 лип 2024

Бучанська районна державна (військова) адміністрація

@buchanska_rda
Кількість підписників: 570
Фото: 9,600
Відео: 529
Посилання: 1,450
Опис:
Офіційний Telegram-канал Бучанської районної державної адміністрації Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100072030910617 Інтернет-портал БРДА: https://buchanska-rda.gov.ua

👥 Кількість підписників

570
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

114
Середній/День:: 98
Середній/Тиждень:: 130
ERR: 20%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

На Київщині триває передача «Пакунків тепла» громадам області в межах програми адресної підтримки від державних компаній. Це допомога для людей, які через складні життєві обставини, стан здоров’я або вік особливо гостро відчувають наслідки тривалих відключень світла.Після численних російських ударів по енергетичній інфраструктурі ситуація в області залишається складною. У цих умовах держава поєднує роботу з відновлення енергосистеми з адресною підтримкою найбільш уразливих. Щиро дякую Президенту України Володимиру Зеленському та Уряду на чолі з Прем’єр-міністеркою Юлією Свириденко за ініціативу й послідовну підтримку людей у цей складний період.«Пакунок тепла» — це цільова допомога для маломобільних громадян і людей у складних життєвих обставинах. Перші 10 тисяч пакунків спрямовані до громад, де повернення тепла та світла відбувається найважче. Роздача відбувається адресно — соціальні працівники передають пакунки людям під час обходів домівок. Йдеться про одноразову підтримку речами, які допомагають пройти холодний період, зігрітися, залишатися на зв’язку та почуватися більш захищено під час тривалих відключень. Пакунки забезпечені за підтримки Групи Нафтогаз.До пакування «Пакунків тепла» долучилися спільні команди Київської обласної державної адміністрації та Групи Нафтогаз, а також волонтери. Окрема подяка колективам за злагоджену й чітку роботу — ви працювали як єдиний конвеєр, без пауз і з повним розумінням спільної мети.Продовжуємо працювати разом, щоб допомога доходила до кожного, хто її потребує, і щоб Київщина впевнено проходила цей складний період.@Mykola_Kalashnyk
❄️ Нинішня зима — слушний час перевірити домашню аптечку, а надто – якщо ви маєте хронічні захворювання і стани. Це проста дія, яка допоможе вам почуватися впевненіше у час війни і спричинених російськими обстрілами відключень світла та тепла.⚠️ Водночас важливо пам’ятати: не лише наявність аптечки має значення, а й уміння правильно користуватися її вмістом. За можливості освіжіть ці знання або заздалегідь проконсультуйтеся і своїм лікарем.Окрім базового набору, про який йдеться на картинках, в умовах воєнного стану до аптечки доцільно додати якісний турнікет для зупинки кровотеч і заздалегідь навчитися ним користуватися. ❗️ Джгут, який застосовують для забору венозної крові в лабораторіях, для цього не підходить.Не рекомендуємо зберігати в домашній аптечці антибіотики, гормональні препарати, а також знеболювальні (крім ібупрофена чи парацетамола) — їх можна застосовувати лише за призначенням лікаря.👉 Формуючи домашню аптечку, зважайте на власний стан здоров’я та потреби родини. Якщо хтось із близьких має хронічні захворювання, обов’язково додайте до аптечки препарати, які приймаєте регулярно (рецептурні або безрецептурні). Варто мати щонайменше двотижневий, а краще — місячний запас таких ліківМатеріал підготовлено спільно з лікарем загальної практики — сімейним лікарем Олександром Прокопчуком.
На Київщині стартувала Національна програма «Скринінг здоров’я 40+».З 1 січня в області розпочалася реалізація державної програми, ініційованої Міністерством охорони здоров’я спільно з партнерами. Вона спрямована на раннє виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та проблем ментального здоров’я у людей віком від 40 років.Відвідав Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги, де заклад уже долучився до програми та готується до її практичної реалізації. Наразі мешканці подають заявки на участь у «Скринінгу здоров’я 40+», а медичні команди проходять організаційний та технічний етап підключення.Для Київщини ця програма має особливе значення. Саме після 40 років різко зростають ризики розвитку хронічних неінфекційних захворювань, які часто тривалий час не мають виражених симптомів. Вчасна діагностика дозволяє запобігти ускладненням і зберегти якість життя людей.До реалізації програми в області вже долучилися 44 надавачі медичних послуг — комунальні, приватні заклади та лікарі-ФОПи. Загалом вже працює понад 60 місць надання послуги в громадах Київщини. Це означає, що після завершення організаційного етапу мешканці області зможуть проходити обстеження максимально близько до місця проживання.«Скринінг здоров’я 40+» передбачає зручний механізм участі — через застосунок Дія або за допомогою ЦНАПів для тих, хто не користується цифровими сервісами. Держава створює умови, щоб профілактика стала доступною та зрозумілою для кожного.В умовах війни турбота про здоров’я людей — це питання національної стійкості. Саме тому наша команда у взаємодії з Міністерством охорони здоров’я забезпечує впровадження програми в громадах області.Наше завдання — щоб кожен мешканець Київщини мав можливість вчасно подбати про своє здоров’я. Не тоді, коли з’являються ускладнення, а тоді, коли ще можна їх попередити.@Mykola_Kalashnyk
Сьогодні отримали перші генератори від Республіки Польща, про передачу яких домовилися минулого тижня під час зустрічі з Тимчасово повіреним у справах Республіки Польща в Україні Пйотром Лукасєвічем. Це перші генератори, які вже надійшли до Київської області, і сьогодні їх одразу отримали наші громади.Передача відбувається під патронатом Міністерства розвитку громад та територій та за координації Віцепрем’єр-міністра з відновлення Олексія Кулеби. Це приклад системної міжнародної співпраці, яка дає громадам реальний інструмент для підвищення енергетичної стійкості в умовах постійних атак ворога на критичну інфраструктуру.Висловлюю щиру подяку Уряду Республіки Польща, Тимчасово повіреному у справах Республіки Польща в Україні, дипломатичній команді та всьому польському народові за послідовну підтримку Київщини і України. Загалом для нашої області анонсована передача 379 генераторів. Перші партії вже в Україні, і громади починають отримувати їх уже сьогодні.За цей період завдяки державній підтримці, допомозі міжнародних партнерів та донорів нам вдалося сформувати альтернативну генерацію загальною потужністю близько 250 МВт — це майже чверть від потреб регіону. Звісно, цього недостатньо для повного покриття всієї області, але це суттєвий ресурс, який дозволяє оперативно реагувати під час кризових ситуацій.Першочергове завдання — швидке заживлення житлових будинків, які перебувають на електроопаленні і найбільше страждають під час тривалих знеструмлень. Саме ці будинки в умовах морозів можуть залишатися без тепла, тому їх необхідно підключати в максимально короткі терміни. Завдяки тому, що більшість генераторів є мобільними та розміщені на спеціальних платформах, ми можемо оперативно перекидати їх туди, де ситуація стає критичною.Другий пріоритет — об’єкти критичної інфраструктури: теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Під час тривалих відключень електроенергії часто виникає потреба у терміновому технічному обслуговуванні або тимчасовій зупинці систем. Резервна генерація дозволяє уникати аварій, підтримувати стабільну роботу мереж і не допустити повного колапсу життєзабезпечення громад.Третій напрям — об’єкти, що забезпечують життєдіяльність людей у складних умовах: пункти незламності, соціальні установи, дитячі будинки сімейного типу, геріатричні заклади. Генератори передаватимуться адресно — залежно від потужності та реальних потреб конкретної громади.Навіть найменші генератори потужністю 6,5 кВт дозволяють забезпечити повноцінну роботу Пункту незламності: освітлення, зв’язок, мобільний інтернет, зарядку гаджетів, можливість людям зігрітися та отримати гарячий чай. Потужніші установки — до 115 кВт — можуть забезпечувати роботу насосів водопостачання, теплових пунктів або багатоповерхових будинків, де сотні родин залежать від стабільного живлення.Ми продовжуємо системну роботу, щоб Київщина була максимально готовою до будь-яких викликів. Наше завдання — забезпечити стабільну роботу громад, критичної інфраструктури та підтримати людей у найскладніших умовах.@Mykola_Kalashnyk
Сьогодні відвідав Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг у Бородянці — один із ключових закладів соціального захисту Київщини. Центр розрахований на 505 осіб, фактично тут проживають 475 людей, з яких 88 — евакуйовані внутрішньо переміщені особи. Заклад надає стаціонарний догляд, реабілітаційні послуги, паліативну допомогу, психосоціальну підтримку, працює з ветеранами та людьми з інвалідністю.У центрі наявне укриття, однак його місткість є критично недостатньою для кількості людей, які тут проживають. Саме тому наразі тривають роботи з розширення та облаштування укриття. Паралельно заплановано встановлення ліфта, який забезпечить безпечний і безперешкодний доступ до укриття для маломобільних людей з усіх поверхів. Окремо визначено завдання з оновлення харчоблоку та внутрішніх приміщень — для цього заплановано бюджетне фінансування. Під час візиту доручив забезпечити покриття інтернетом за технологією Xpon у центрі та поетапно — в усіх інтернатних закладах області. Стабільний зв’язок необхідний для роботи персоналу, доступу до сервісів і комунікації мешканців. Бородянський центр забезпечений альтернативним теплопостачанням на базі твердопаливних котлів.Окремо хочу сказати про директорку закладу Марину Ганіцьку. Тут її щиро поважають і люблять мешканці — і це відчувається одразу. Вона живе цим закладом і кожною людиною, яка тут перебуває, працює не формально, а з повною віддачею та високим рівнем відповідальності.Найбільше враження залишили самі мешканці центру. Тут живуть надзвичайно талановиті люди. Мав можливість почути щире й глибоке декламування віршів, гру на фортепіано, познайомитися із Сергієм, який створює неймовірні картини та здобуває призові місця на конкурсах. Ці зустрічі ще раз доводять: інтернатні заклади — це не лише про догляд, а про життя, розвиток і гідність.Київщина послідовно розбудовує систему соціального захисту, щоб люди поважного віку та особи з інвалідністю мали гідні умови проживання, належний догляд і підтримку. Область входить до числа лідерів в Україні за кількістю внутрішньо переміщених осіб, прийнятих до геріатричних закладів. Сьогодні в регіоні працює 10 інтернатних установ, у яких перебуває близько 2 тисяч людей, зокрема 326 ВПО. Паралельно діє мережа з 52 територіальних центрів та центрів надання соціальних послуг, які щороку охоплюють підтримкою майже 50 тисяч людей.Системні зміни реалізуються і на рівні конкретних закладів. Так, у Ржищівському геріатричному пансіонаті проведено капітальний ремонт цілих поверхів із забезпеченням інклюзивності, встановленням сучасних ліфтів та облаштуванням укриття. Це дало змогу суттєво покращити умови проживання та створити можливість додатково прийняти понад 100 людей, які потребують постійного догляду й безпечного середовища.Загалом усі інтернатні заклади Київської області мають 66 генераторів різної потужності, які покривають потреби під час відсутності електроенергії. Тривають ремонти котелень, систем опалення, укриттів, а також поступове оновлення матеріально-технічної бази.Саме з урахуванням навантаження на персонал цього року ми передбачили обласним бюджетом підняття їм заробітних плат щонайменше на 25%.Окремим питанням залишається фінансування утримання внутрішньо переміщених осіб у закладах соціального захисту. На жаль, обласний бюджет не покриває повною мірою фактичні витрати, тому область ініціює запровадження державного експериментального проєкту «гроші ходять за людиною» для всіх категорій ВПО, які потребують догляду.@Mykola_Kalashnyk
Узяв участь у щоденному селекторі під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко щодо координації дій із відновлення енергосистеми після чергової масованої російської атаки.Доповів про ситуацію на Київщині. Через наслідки ворожого удару по енергетичній інфраструктурі та складні погодні умови в області діють екстрені відключення електропостачання. Частина населення тимчасово залишається без світла.Окремо зупинився на ситуації у Славутичі. Внаслідок ворожої атаки місто було повністю знеструмлене. Наразі електропостачання відновлюється, запроваджено графіки відключень. Критична інфраструктура переведена на резервне живлення.Окрему увагу приділили підтримці людей. В області розгорнуто 495 пунктів незламності, додатково працюють 11 наметів ДСНС. У Фастові, Броварах, Борисполі, Василькові, Вишневому, Бучі, Ірпені та Бородянці функціонують 19 вагонів незламності, згодом будуть в Білій Церкві. В Ірпені працює потяг-кухня Укрзалізниці, у Броварах — благодійний фудтрак «Іскра Добра», локальні кухні, завдяки яким щодня забезпечуємо гарячим харчуванням близько 25 тисяч людей.Разом з Урядом, енергетиками, рятівниками та комунальниками продовжуємо роботу, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію та забезпечити людей світлом і теплом.@Mykola_Kalashnyk
🔶 На залізничних станціях Буча, Бородянка та Вишневе розпочали свою роботу «Вагони незламності» - ініціатива підсилення Пунктів незламності від АТ «Укрзалізниця», за координацією Міністерства розвитку громад та територій України і підтримки Київської обласної державної (військової) адміністрації.🤝 Завдяки партнерству АТ «Укрзалізниця» з All Hands & Hearts, World Central Kitchen, Hachiko Foundation та White Stork, проєкт був реалізований на базі вагонів, які не задіяні у пасажирських перевезеннях.⚡️ Дана ініціатива визріла з метою оперативного підсилення підтримки населення більш плавно пройти період знеструмлень, спричинений ворожими обстрілами, забезпечуючи базові потреби, у тих місцевостях де допомога є критично необхідною і наявна залізнична інфраструктура.🚞 Всі «Вагони незламності» обладнані повноцінним обігрівом, джерелами альтернативного живлення та Starlink для стабільного зв’язку. Щоб діти згаяли з користю час проведений у вагоні, облаштоване окреме купе з іграми, книжками та мультизоною, а для власників домашніх тварин наявне pet-friendly купе. Тому кожен, хто відвідає «Вагон незламності» зможе провести певний час для перепочинку, зігрітися, випити гарячого чаю та підзарядити необхідні пристрої. Час роботи «Вагонів незламності»: щодня з 08:00 до 20:00 год.Дякую керівництву АТ «Укрзалізниця», Віцепрем’єр-міністру з відновлення України – міністру розвитку громад та територій Олексію Кулебі та голові Київської обласної державної (військової) адміністрації Миколі Калашнику за реалізацію даного проєкту та підтримку жителів територіальних громад району.
Шановні жителі Бучанського району!Вітаю з Днем Соборності України!22 січня 1919 року стало доленосною датою в історії нашого народу, коли відбулося проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.У зачитаному “Універсалі соборності”, зазначалося: “Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка”.Ці слова й сьогодні несуть історичну символічність та актуальність подій у боротьбі проти ворога. У єдності думок і дій наша сила, наша стійкість і наше майбутнє.Бажаю всім миру, злагоди, добробуту та впевненості у завтрашньому дні. Нехай любов до рідної землі й відповідальність за її майбутнє об’єднують нас у спільній справі - боротьбі за незалежність та розвиток сильної України 🇺🇦
20 січня, за участю представників сільських, селищних, міських рад району відбулася нарада, яку провели заступники голови Бучанської районної державної адміністрації Анастасія Вигівська та Євген Рибалко.📍Метою зустрічі було опрацювання питань, що є найбільш значимими у зимовий період, в ситуації атак на енергосистему та складних погодних умов з утриманням тривалих низьких температурних показників, зокрема:🔹 організація та стан виконання робіт з розчистки автомобільних доріг;🔹 робота об’єктів життєзабезпечення в період тривалих відключень електропостачання;🔹 забезпечення безперебійної роботи світлофорних об’єктів на території населених пунктів району;🔹 стан встановлення та експлуатації когенераційних установок;🔹 забезпечення підключення об’єктів мобільного зв’язку до джерел резервного живлення з метою забезпечення безперебійного стільникового зв’язку (заключення договорів, взаємодія з мобільними операторами);🔹 організація освітнього процесу у районі.📌 За результатами наради визначено першочергові завдання, посилено координацію між службами та наголошено на необхідності щоденної взаємодії з метою забезпечення сприятливих умов життєзабезпечення району.
Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського удару. Київ та Київщина, Вінницька область, Дніпровщина, Одеська область, Запоріжжя, Полтавщина, Сумщина та інші наші області. Всюди залучені ремонтні бригади, ДСНС України, усі необхідні сили. В російському ударі була значна кількість балістики та крилатих ракет. Ще більш ніж 300 ударних дронів. Наші сили протиповітряної оборони відпрацювали по суттєвій кількості цілей. За добу до цього удару ми нарешті отримали необхідні ракети, і це суттєво допомогло. Кожен пакет підтримки має значення. Ракети для «петріотів», для «насамсів», для інших систем ППО критично необхідні. Пряме завдання всієї нашої дипломатичної системи – працювати, щоб в України було достатньо засобів ППО. І партнери мають не підводити із цим, ракети для ППО – це реальний захист життя людей. У форматі спеціального енергетичного селектора визначимо повні деталі щодо наслідків атаки та необхідні ресурси, щоб відновити постачання електрики, тепла й води людям. Найбільш складна ситуація поки в Києві, значна кількість житлових будинків без опалення. Важливо, щоб світ про це не мовчав. Росія не може бути на рівних з іншими країнами світу, поки налаштована тільки на вбивства й знущання з людей. Зараз усі українські посадовці, кожен відповідальний за роботу державних інституцій, обласної та місцевої влади, українських енергетичних компаній – усі повинні бути в Україні, працювати, допомагати людям та старатися стабілізувати ситуацію. Треба бути у своїй державі, у своїх містах, зі своїми громадами. Слава Україні!