Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бучанська районна державна (військова) адміністрація
Додано 14 лип 2024

Бучанська районна державна (військова) адміністрація

@buchanska_rda
Кількість підписників: 570
Фото: 9,600
Відео: 529
Посилання: 1,450
Опис:
Офіційний Telegram-канал Бучанської районної державної адміністрації Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100072030910617 Інтернет-портал БРДА: https://buchanska-rda.gov.ua

👥 Кількість підписників

570
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

114
Середній/День:: 98
Середній/Тиждень:: 130
ERR: 20%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Розпочав своє робоче відрядження до регіону Іль-де-Франс у Франції. Сьогодні зранку вже провів змістовну зустріч з представниками Mouvement des Entreprises de France (MEDEF) — найбільшої федерації роботодавців країни, що об’єднує понад 240 тисяч компаній, більшість із яких — малий та середній бізнес. Подякував французьким партнерам за інтерес до економічного розвитку Київської області та готовність долучатися до її відновлення.До діалогу долучилися представники французького Міністерства економіки, фінансів та промисловості, а також низки компаній, що працюють у сферах енергетики, водоочистки, управління відходами, інженерії, медичних послуг, електромобільності, територіального планування та інноваційних технологій. Французький бізнес представив свої можливості та потенціал для участі у відбудові Київщини.Ключовим питанням стало узгодження підходів, що дозволять реалізовувати гуманітарні та інфраструктурні проєкти без використання коштів обласного бюджету. Це дасть змогу спрямовувати наші ресурси на першочергові потреби громад. Партнери з Франції висловили зацікавленість у співпраці в напрямках енергетики, модернізації інфраструктури, водної та екологічної безпеки, медичних рішень, відновлення та будівництва, а також розвитку циркулярної економіки. Багато їхніх технологій є справді інноваційними, і вони готові впроваджувати їх саме на Київщині.Підтвердили й домовленість із регіоном Іль-де-Франс: уже найближчим часом очікуємо на візит бізнес-делегації їхніх компаній до Київської області. Це допоможе перейти від загального бачення до конкретних домовленостей і спільних проєктів.Київщина продовжує розвивати міжнародні партнерства, залучати інновації та формувати сучасну модель відновлення, що стане прикладом для інших регіонів.@Mykola_Kalashnyk
Провів відеодзвінок із Габріелем Валером Зетеа, Президентом Повітової ради Марамурешу, та Олександром Віктором Мікулою, Послом Румунії в Україні. Подякував румунській стороні за незмінну підтримку України, яка відчутна як на державному, так і на регіональному рівнях.Ознайомив партнерів із поточною ситуацією на Київщині. Детально доповів про підготовку до осінньо-зимового періоду, про виклики, що виникають після чергових атак ворога на нашу енергетичну та газорозподільну інфраструктуру. Попри постійний тиск, наш регіон продовжує жити й розвиватися: діти навчаються в школах, триває відбудова громад, працює бізнес і реєструються нові підприємства. Київщина демонструє економічну стійкість навіть у найважчі часи.Значну частину розмови присвятили майбутньому партнерству між Київською областю та повітом Марамуреш. Обговорили підготовку нового меморандуму, який має закласти основу для довгострокової співпраці. Румунська сторона висловила готовність долучатися до відновлення на місцевому рівні, залучати до цього інші регіони свого альянсу та розширювати можливості взаємодії у сферах економіки, промислового розвитку, охорони здоров’я, освіти та культурних обмінів.Окремо зупинилися на перспективах співпраці у сфері промислових і технологічних рішень. Йшлося про індустріальні парки, обмін експертизою, налагодження контактів між бізнес-асоціаціями та регіональними агенціями розвитку. Розглянули також можливість реалізації академічних програм і проведення культурних заходів між регіонами.Важливо, що партнери з Марамурешу висловили готовність допомогти Київщині й у гуманітарному напрямі, зокрема в забезпеченні пунктів незламності. Така підтримка, так само як і політична солідарність, є надзвичайно важливою. Міжнародні контакти на рівні регіонів сьогодні формують основу нашої стійкості та майбутньої відбудови. Разом рухаємося до того, щоб український голос звучав у всьому світі ще сильніше.@Mykola_Kalashnyk
Напередодні Всесвітнього дня дитини разом із родиною долучився до теплого й дуже світлого свята у дитячому оздоровчому закладі «Чайка». День, сповнений дитячого сміху, активностей і щирих емоцій, став нагадуванням: ми всі маємо відповідальність за тих, хто тільки починає свій шлях.До «Чайки» приїхали родини дитячих будинків сімейного типу — батьки разом із дітьми, яких вони виховують. Цього разу було майже 150 дітей з усієї області, які проходять відпочинок та оздоровлення за обласною програмою. Таке поєднання зробило свято справді масштабним і душевним.Для малечі підготували безліч активностей. Діти знайомилися з роботою рятувальників та пожежною технікою, спілкувалися з кінологічною службою, яка показала можливості службових собак. Мобільний клас безпеки провів корисні навчання, а поруч працювали гуртки, проходила театральна вистава, концерт, дитяча дискотека. Завершив цей насичений день затишний родинний пікнік.Окремо поспілкувався з батьками-вихователями. Серед них — родини, які майже 30 років приймають дітей у свій дім і серце, деякі з них виховали в своїх родинах понад 45 дітей. Багато з їхніх діток мають особливі потреби, і я бачив, з якою турботою й терпінням ці батьки дарують кожній дитині увагу і любов. Це люди, які щодня роблять те, що заслуговує на щиру повагу.Особливо для мене важливо було, що цього дня поруч була й моя донька Марія. Вона уважно спостерігала за всім, що відбувалося, знайомилась із дітьми, спілкувалася з ними. І я бачив, як цей досвід відкриває перед нею нове розуміння того, що означає підтримка та чуйність. Такі зустрічі — не лише про свято. Вони про те, які цінності ми передаємо дітям і які орієнтири формуємо для їхнього майбутнього.@Mykola_Kalashnyk
13 листопада відбулася нарада щодо забезпечення сталого мобільного зв’язку під час аварійних відключень електроенергії. Захід проведено під головуванням заступника голови Київської обласної державної (військової) адміністрації Максима Столярчука, за участю першого заступника голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Владислава Цвігуна, заступника голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Анастасії Вигівської, голів та представників територіальних громад району, регіональних представників операторів мобільного зв’язку.У ході наради обговорено питання щодо вжиття спільних заходів органів місцевого самоврядування та операторів мобільного зв’язку у частині організації базових станцій та мобільних груп для безперебійного мобільного зв’язку на випадок довготривалих відключень електроенергії, що в умовах воєнного стану стає щодня надзвичайно важливим для населення країни.Учасниками засідання порушено проблемні аспекти в контексті зазначеної тематики та прийнято рішення щодо опрацювання обсягів ресурсів, необхідних для покриття потреб роботи мобільних операторів у кожній громаді Бучанського району.
🎒 Програма «Пакунок школяра» вже профінансована майже на мільярд гривень — встигніть подати заяву!Цією можливістю вже скористалися 246 тисяч родин першокласників — серед них погоджено 202 тисячі заяв, ще 4 тисячі на етапі верифікації 😉Оформити допомогу в розмірі 5 000 гривень можна онлайн через застосунок Дія або письмово у найближчому сервісному центрі Пенсійного фонду України 📲 Онлайн залишається найпопулярнішим способом. 🔎 Дізнавайтеся всі деталі за посиланням: bit.ly/3LS7G7X Проєкт реалізовано за ініціативи Президента України та розроблено Мінсоцполітики спільно з Міністерства цифрової трансформації та Дія, Міністерством освіти і науки, Пенсійним фондом України та Державною службою України у справах дітей за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні у межах «Проєкту підтримки Дія», що реалізується за фінансування Швеції, Швейцарсько-українським проєктом DECIDE, що впроваджується в Україні консорціумом у складі ГО DOCCU та Цюрихського педагогічного університету за підтримки Швейцарії.
Провів координаційну нараду з керівниками медичних установ Київщини.Участь у зустрічі взяли заступник Міністра охорони здоров’я Євген Гончар, голова Національної служби здоров’я Наталія Гусак, в.о. голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський.Підбили підсумки роботи галузі, обговорили виклики й пріоритети на майбутнє. Наше завдання — не просто підтримувати систему, а розвивати її, створюючи якісні умови для медиків і пацієнтів.Київщина сьогодні — це 127 медичних установ, серед яких 46 лікарень і 69 амбулаторно-поліклінічних закладів. До спроможної мережі входять 34 заклади, з них 7 надкластерних, 10 кластерних і 17 загальних. Щороку ми працюємо над тим, щоб розширювати можливості лікарень, забезпечувати їх сучасним обладнанням та ефективно використовувати ресурси.У 2025 році закладами області укладено понад 200 договорів з НСЗУ на суму понад 6,1 млрд грн. Крім того, 395 мільйонів гривень спрямовано на реалізацію обласної програми «Здоров’я Київщини» — це конкретні кроки, що дозволяють покращити доступ до якісних медичних послуг.Окремий акцент — ментальне здоров’я та реабілітація. Сьогодні в області вже функціонують три центри ментального здоров’я — у Боярці, Борисполі та Фастові. Вони працюють із дорослими й дітьми, надаючи психосоціальну допомогу, підтримку ветеранам і родинам захисників. У наступному році продовжимо розширювати цю мережу, створюючи нові центри на базі кластерних лікарень.Розвиваємо також систему медичної реабілітації — як для військових, так і для цивільних. На Київщині проживає велика кількість ветеранів, які потребують не лише лікування, а й відновлення — фізичного, психологічного, соціального. Тому спільно з громадами, міжнародними партнерами та профільним міністерством працюємо над тим, щоб кожен ветеран мав доступ до якісної реабілітації поруч із домом.Попри кадрові виклики, разом із Міністерством охорони здоров’я, НСЗУ та громадами крок за кроком зміцнюємо систему — від кадрового забезпечення до цифровізації процесів і розбудови нової інфраструктури. Медицина — це не тільки цифри. Це люди, які щодня рятують життя, і довіра, яку ми повинні виправдати.Сьогодні також представив нового керівника Департаменту охорони здоров’я — Тетяну Земляк. Упевнений, що її професійність, досвід і щира відданість справі допоможуть нам спільно розвивати систему охорони здоров’я Київщини, роблячи її ще ефективнішою та ближчою до людей.@Mykola_Kalashnyk
Разом із Першою Леді Оленою Зеленською та Міністром освіти і науки Оксеном Лісовим відвідали Литовсько-український ліцей №1 Бородянської громади. Цей заклад став символом відновлення, міжнародного партнерства та безбар’єрності в освіті.У березні 2022 року ліцей зазнав серйозних руйнувань під час російської окупації: пошкоджена покрівля, вибиті вікна, вигоріли класи, а обладнання та комп’ютерна техніка були знищені. Сьогодні заклад повністю відбудований і готовий до навчання — понад 555 учнів із Бородянки та сусідніх населених пунктів відвідують ліцей. Новий навчальний простір створено відповідно до принципів безбар’єрності: входи та пандуси доступні для людей на кріслах колісних, облаштовані тактильні смуги та навігаційні таблички, ліфт веде до укриття. У ліцеї функціонують три інклюзивні класи, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, і на прикладі яких можна побачити, як реалізується Національна стратегія безбар’єрності.Під час візиту ми побували на уроках молодших класів та в ресурсній кімнаті для дітей з особливими освітніми потребами, а також відвідали актову залу, де проходив семінар для керівників шкіл громади на тему «Безбар’єрність — це коли зручно всім без винятку».Ліцей у Бородянці — приклад того, як на Київщині відновлюємо навчальні заклади не лише фізично, а й робимо їх доступними для всіх дітей. Освітня безбар’єрність — пріоритет області: сьогодні в Київській області працює 848 інклюзивних груп у 321 дитячому садочку, де діти з особливими освітніми потребами навчаються разом з однолітками в адаптованих умовах. 85% шкіл мають інклюзивні класи. Загалом у регіоні майже 6 тисяч дітей потребують спеціальної підтримки, і для них функціонують 56 інклюзивно-ресурсних центрів та 3 філії, де 340 фахівців — логопеди, психологи, дефектологи та реабілітологи — допомагають адаптувати навчальний процес і підтримують родини.Цьогоріч в області відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр у Золочівській громаді та філію в Боярській громаді. Це частина системної роботи нашої команди з реалізації Національної стратегії безбар’єрності: створення рівних можливостей і доступу до освіти для всіх дітей, незалежно від індивідуальних потреб.@Mykola_Kalashnyk
Обговорили актуальні питання під час чергового засідання оперативного штабу Ради оборони області.Дякую регіональним керівникам силових структур та ДСНС за чіткі й змістовні доповіді щодо оперативної обстановки на Київщині.Тільки разом, у співпраці, ми можемо ефективно підсилити безпеку на ввіреній території.Окрема подяка нашим тепловикам за проведену роботу із забезпечення старту опалювального сезону.Заслухали доповіді щодо стану підготовки доріг до зимового періоду — спецтехніка вже готова до чергування, завчасно сформовані запаси сипучих матеріалів для боротьби з ожеледицею та сніговими наметами.Вдячність енергетикам. Фахівці оновили та випробували понад 3,1 тисячі кілометрів ліній електропередач, а також у співпраці з громадами розчистили майже 3 тисячі кілометрів трас від чагарників. Це підвищить надійність роботи електричних мереж у період максимальних навантажень.Водночас, від зустрічей з великим бізнесом області, які нещодавно відбулися, вже маємо відчутний результат — більшість розпочали імпорт електроенергії. Лише за місяць обсяги імпорту зросли у рази. Це дозволило зменшити навантаження на енергомережу та, відповідно, знизити кількість застосувань графіків відключень для побутових споживачів.Дякую бізнесу за відповідальну позицію та партнерство — це реальний приклад енергетичної стійкості у дії.Продовжуємо відновлення житла та соціальної інфраструктури, зруйнованих країною-агресором. Більшість проєктів, запланованих на цей рік за державними та міжнародними програмами фінансування, виходять на фінальну стадію виконання.Зокрема, відбудовуються школи, садочки, лікарні, адмінбудівлі, житло. Всі об’єкти — на постійному контролї, а хід робіт регулярно перевіряється.Подякував громадам та мобільним операторам за організацію роботи з безперебійного зв’язку — ця робота має тривати. Уже забезпечуємо вузлові обʼєкти резервним живленням, щоб гарантувати стабільне покриття навіть під час відключень.Слід зазначити, що сьогодні понад 60% користувачів мають підключення через сучасні оптичні мережі (xPON), але користуються ними при відключеннях лише близько 20%. Тому, важливо знати про переваги, бо у кризових ситуаціях є змога залишатися на звʼязку, а для цього треба лише підключити свої роутери до павербанків і забезпечити собі стабільний інтернет.Ще раз наголосив на важливості постійної комунікації: місцева влада має швидко реагувати на проблеми жителів, бути відкритою та підтримувати діалог з населенням.Разом продовжуємо зміцнювати безпеку, енергетичну стійкість і надійність Київщини.@Mykola_Kalashnyk
Пліч-о-пліч — до нових вершин! Цими днями ветерани Київщини здійснили подорож у Карпати — до мальовничої Закарпатської області, де на них чекали теплі зустрічі, неймовірні емоції та підкорення найвищої точки України — Говерли.Ця поїздка стала можливою завдяки підтримці заступника Керівника Офісу Президента Віктору Микиті, який особисто долучився до організації мандрівки, а також за сприяння Мінветеранів. Щира вдячність Наталії Калмиковій за те, що підтримуєте такі ініціативи, які дають нашим Захисникам і Захисницям можливість відчути плече побратимів і посестр, знову згадати смак справжнього життя після фронту.Дуже вдячний «Укрзалізниця» та особисто Олександру Перцовському за логістичну підтримку і небайдужість. Саме завдяки вашій команді ветерани Київщини комфортно дісталися до Карпат. Для подорожі було надано інклюзивні вагони, що особливо важливо для наших воїнів з ампутаціями. Це не просто про зручність — це про повагу, гідність і турботу. Такі речі формують справжню культуру вдячності до тих, хто нас захищав.Щира подяка колезі Мирославу Білецькому —начальникові Закарпатської обласної військової адміністрації, командам Богданськоі громади та Рахівського району за щиру гостинність і теплий прийом. Наших ветеранів зустріли як справжніх героїв: забезпечили безкоштовне проживання в готелі, смачне харчування, цікаві екскурсії. Хлопці та дівчата відвідали Гуцульську церкву, ознайомилися з традиціями та побутом гуцулів, побували на дегустації крафтових сирів. Такі щирі зустрічі — це найкращий доказ того, що українці єдині, де б ми не були.Окрема вдячність рятівникам ДСНС Закарпаття — за підтримку, турботу і супровід під час сходження на Говерлу. Особливо зворушливо було бачити, як ви допомагали нашим ветеранам з ампутаціями долати кожен метр цього підйому. Ви — справжні герої, які рятують життя не лише на службі, а й у серцях людей.І найголовніше — вдячність кожному ветерану, хто піднімався на вершину. Ви — приклад сили, стійкості й братерства. Пліч-о-пліч, крок за кроком — усі разом, як на фронті. Ви довели, що немає недосяжних вершин, коли є віра, взаємна підтримка і мета.Це лише початок. Ми ще підкоримо не одну гору — і в горах, і в житті. Пишаюся кожним із вас! Дякую всій команді Київської обласної військової адміністрації, яка працювала над реалізацією цієї поїздки та піднімалася разом із ветеранами.@Mykola_Kalashnyk
Сьогодні разом із 50 ветеранами Київщини та Закарпаття піднялися на Говерлу — найвищу точку України, 2061 метр над рівнем моря.Здавалося б, просто гора. Але для нас це було набагато більше — символ того, що жодна вершина не є недосяжною, коли поруч твої побратими.Натхнення прийшло після перегляду документального фільму «Друге дихання» — про наших воїнів, які після поранень, з ампутаціями, змогли піднятися на Кіліманджаро. Після такого просто не могли не спробувати зробити щось подібне тут, в Україні.Серед тих, хто сьогодні стояв на вершині, були хлопці, які втратили кінцівки на війні. Але ніхто не шукав жалю. Навпаки — лише сила, мотивація і віра. Дивишся на них — і розумієш, що саме такі люди тримають країну.Це було мега круто. Гори, вітер, український прапор і відчуття єднання. Ми говорили про життя, про побратимів, про плани. І всі як один сказали: «Хочемо більше і вище». І я знаю — вони точно це зроблять.Ми на Київщині продовжуємо системно підтримувати ветеранів — не на словах, а справами. Такі заходи дають відчуття плеча, повертають віру в себе й нагадують, що жодна втрата не здатна зламати дух.Щира подяка Президенту України Володимиру Зеленському за визначення ветеранської політики однією з пріоритетних та її ефективний розвиток. Вдячний за регіональну координацію Віктору Микиті заступнику Керівника Офісу Президента, Уряду на чолі з Юлією Свириденко та Міністерству у справах ветеранів під керівництвом Наталії Калмикової — за постійну підтримку ветеранів і залучення до важливих проєктів. Окрема подяка «Укрзалізниці» і її керівникові Олександру Перцовському — за те, що ветерани дісталися Карпат у зручних інклюзивних вагонах, за глобальну роботу над безбарʼєрністю усієї залізниці. І щира вдячність колезі, начальникові Закарпатської обласної військової адміністрації Мирославу Білецькому та усьому колективові, Богданській громаді — за теплу зустріч, гостинність і допомогу в організації цього підйому.Разом ми допомагаємо нашим Героям підкорювати нові вершини — і в горах, і в житті.@Mykola_Kalashnyk