Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бучанська районна державна (військова) адміністрація
Додано 14 лип 2024

Бучанська районна державна (військова) адміністрація

@buchanska_rda
Кількість підписників: 570
Фото: 9,600
Відео: 529
Посилання: 1,450
Опис:
Офіційний Telegram-канал Бучанської районної державної адміністрації Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100072030910617 Інтернет-портал БРДА: https://buchanska-rda.gov.ua
Джерело

Бучанська районна державна (військова) адміністрація | Провів координаційну нараду з керівниками медичних установ Київщини.Уч...

Логотип телеграм спільноти - Бучанська районна державна (військова) адміністрація Бучанська районна державна (військова) адміністрація @buchanska_rda
126 Охват/переглядів 2025-11-11 15:21 Повідомлення №8047
Провів координаційну нараду з керівниками медичних установ Київщини.Участь у зустрічі взяли заступник Міністра охорони здоров’я Євген Гончар, голова Національної служби здоров’я Наталія Гусак, в.о. голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський.Підбили підсумки роботи галузі, обговорили виклики й пріоритети на майбутнє. Наше завдання — не просто підтримувати систему, а розвивати її, створюючи якісні умови для медиків і пацієнтів.Київщина сьогодні — це 127 медичних установ, серед яких 46 лікарень і 69 амбулаторно-поліклінічних закладів. До спроможної мережі входять 34 заклади, з них 7 надкластерних, 10 кластерних і 17 загальних. Щороку ми працюємо над тим, щоб розширювати можливості лікарень, забезпечувати їх сучасним обладнанням та ефективно використовувати ресурси.У 2025 році закладами області укладено понад 200 договорів з НСЗУ на суму понад 6,1 млрд грн. Крім того, 395 мільйонів гривень спрямовано на реалізацію обласної програми «Здоров’я Київщини» — це конкретні кроки, що дозволяють покращити доступ до якісних медичних послуг.Окремий акцент — ментальне здоров’я та реабілітація. Сьогодні в області вже функціонують три центри ментального здоров’я — у Боярці, Борисполі та Фастові. Вони працюють із дорослими й дітьми, надаючи психосоціальну допомогу, підтримку ветеранам і родинам захисників. У наступному році продовжимо розширювати цю мережу, створюючи нові центри на базі кластерних лікарень.Розвиваємо також систему медичної реабілітації — як для військових, так і для цивільних. На Київщині проживає велика кількість ветеранів, які потребують не лише лікування, а й відновлення — фізичного, психологічного, соціального. Тому спільно з громадами, міжнародними партнерами та профільним міністерством працюємо над тим, щоб кожен ветеран мав доступ до якісної реабілітації поруч із домом.Попри кадрові виклики, разом із Міністерством охорони здоров’я, НСЗУ та громадами крок за кроком зміцнюємо систему — від кадрового забезпечення до цифровізації процесів і розбудови нової інфраструктури. Медицина — це не тільки цифри. Це люди, які щодня рятують життя, і довіра, яку ми повинні виправдати.Сьогодні також представив нового керівника Департаменту охорони здоров’я — Тетяну Земляк. Упевнений, що її професійність, досвід і щира відданість справі допоможуть нам спільно розвивати систему охорони здоров’я Київщини, роблячи її ще ефективнішою та ближчою до людей.@Mykola_Kalashnyk