Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БРИГИНЕЦЬ🇺🇦
Додано 14 лип 2024

БРИГИНЕЦЬ🇺🇦

@bryhynets
Кількість підписників: 25 466
Фото: 2,090
Відео: 709
Посилання: 4,210
Опис:
Гострі коментарі, креативна аналітика, відверті оцінки від журналіста, аналітика і колишнього нардепа і журналіста: Щодо співпраці @ot_otozh Мої сторінки ще: https://youtube.com/@o.bryhynets https://twitter.com/bryhynets https://m.facebook.com/bryhynets
Джерело

БРИГИНЕЦЬ🇺🇦 | Вся сіль Трампа — у грі на два фронти.🔻 Трамп одночасно:🤝 Веде перегов...

Логотип телеграм спільноти - БРИГИНЕЦЬ🇺🇦 БРИГИНЕЦЬ🇺🇦 @bryhynets
5 000 Охват/переглядів 2025-08-06 18:28 Повідомлення №30370
🌀 Вся сіль Трампа — у грі на два фронти.🔻 Трамп одночасно:🤝 Веде переговори з Путіним, через Віткоффа — "продуктивна зустріч", "великий прогрес", "усі погоджуються, що війна має завершитись".🪓 Готує жорсткі санкції проти російського нафтового флоту — з чітким дедлайном ("до п’ятниці") та попередженням для Китаю, Індії, Бразилії.На перший погляд, ці кроки суперечать одне одному.Але якщо глянути в логіку Трампа — все на своїх місцях:🧠 Як це працює в його моделі:Показати силу через тиск.— Погрожує санкціями, щоб змусити Путіна погодитись на поступки.Показати відкритість через діалог.— Через Віткоффа каже: "Ми готові домовлятись — але на моїх умовах".Зіграти перед власним суспільством образ "успішного миротворця" — Мир через тиск, не війну. Санкції — як важіль, а не як покарання.Зберегти важелі впливу.— Якщо Путін "дає задню" — Трамп виглядає переможцем. Якщо ні — санкції ввімкнуться, і це теж плюс для Трампа перед Конгресом.🔻 Ключовий парадокс:"Ми досягли прогресу — і отже, запускаємо нові санкції". Це виглядає абсурдно в логіці класичної дипломатії,але ідеально вписується в логіку торгівлі Трампа: 💬 "Я дав шанс. Але якщо ви не уклались у термін — платить у 5 разів більше." Ключове те, що Путін пообіцяв, але не виконає, тому не п'є весну зупиняти маятник санкцій...Але похвалити Путіна можна, і провести селекторну нараду з Зеленський та європейськими лідерами - теж...