Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 53 бригада ім. Володимира Мономаха
Додано 06 гру 2025

53 бригада ім. Володимира Мономаха

@brygada53
Кількість підписників: 586
Фото: 2,490
Відео: 1,340
Посилання: 154
Опис:
Неофіційна сторінка 53 механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха @Brigadir53 - для обратной связи
Джерело

53 бригада ім. Володимира Мономаха | Краматорсько-Слов’янська агломерація: На відтинку Міньківки ситуація п...

Логотип телеграм спільноти - 53 бригада ім. Володимира Мономаха 53 бригада ім. Володимира Мономаха @brygada53
184 Охват/переглядів 2026-04-01 07:44 Повідомлення №4798
Краматорсько-Слов’янська агломерація: На відтинку Міньківки ситуація поки що в’язка і нестабільна, наші групи заходять у населений пункт малими групами, пробують зачепитися за крайні вулиці та посадки, але повноцінного закріплення немає. Сіра зона поступово розширюється — це означає, що контроль плаваючий, без чіткої лінії. Противник тримає цей напрямок під щільним наглядом і одразу реагує: активно працюють FPV-дрони, вибиваючи наші спроби закріпитися. По суті, йде боротьба за ініціативу на тактичному рівні!По Васюківці формально населений пункт під контролем противника, але зафіксована присутність наших бійців уже після його втрати. Це може свідчити або про тих, хто не встиг відійти, або перебування окремих груп без грамотного наказу на вихід. В обох випадках — ризик максимально високий, бо противник відпрацьовує по таких цілях FPV-дронами. Такі моменти б’ють по стабільності фронту і можуть коштувати людей, якщо немає чіткої координації відходу чи прикриття.Никифорівка вже чітко забита противником, там накопичено достатньо піхоти, щоб не просто тримати позиції, а й формувати подальший наступальний потенціал. Основний вектор — тиск у бік Рай-Олександрівки. Якщо не збивати ці накопичення ударами, вони будуть поступово розгортати штурмові дії з опорою на вже зайнятий населений пункт.Ділянка дуже виглядає на мій погляд дивно, так як спостерігається багато наших позицій у червоній зоні, де немає надійного виходу, тому ворог їх просто допрацьовує, не знаю яким чином так відбувається але треба задати питання вище!