Джерело
Броварська міська територіальна громада | Друзі!На жаль, знову про вандалізм.Під час оперативної наради сьогодні...
93 Охват/переглядів
2025-05-19 08:36
Повідомлення №13644
Друзі!На жаль, знову про вандалізм.Під час оперативної наради сьогодні фактично усі начальники ЖЕКів повідомили про випадки вандалізму як на прибудинкових територіях - трощать лавки, нівечать дитячі майданчики, так і в будинках - виламують двері в ліфтах, нівечать лавки в тимчасових укриттях, розпилюють вогнегасники та крадуть шанцевий інструмент, медичні аптечки, .❗️Вандалізм в тимчасових укриттях:🔺Незалежності 4-а, 6-в, 7, 10 🔺Героїв УПА, 3, 5 🔺Чорних Запорожців, 64-а, 64-б, 70,70-б 🔺Білана Олександра, 5 🔺Білодібровна, 2, 2-а 🔺Лагунової Марії, 10-а (3 під"їзд) - виламано двері ліфта🔺Чорних Запорожців, 68-б - зламано 4 лавки на прибудинковій територіїІ це далеко не повний перелік адрес.На жаль, ми не маємо можливості встановити камери спостереження в кожному укритті, на кожному поверсі, біля кожного посадженого дерева, біля кожної гойдалки на дитячому майданчику. Залишається тільки знову виділяти кошти на відновлення зруйнованого, понівеченого та вкраденого...🔺Прохання - якщо ви стали свідком вандальних дій, негайно повідомляйте до нашого Контакт-центру та до поліції:☎️(04594) 6-11-11☎️(067) 483-43-68☎️(093) 170-82-92☎️або 102