Статистика telegram каналу - @brotherbrothers

БратуБрат (Житомир)

Subscribers: 676
Photos: 190  Videos: 105  Links: 29 
На сторожі)
2022-01-03

Кількість підписників

Історія змін лого

2023-11-18
2023-11-17
2023-10-07

Історія змін назви

БратуБрат (Житомир)
2024-05-10
БратуБрат
2023-11-18
Telegram: Contact @BrotherBrothers
2023-11-17

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2023-11-18
Акаунт Telegram
2023-11-17
Публічна группа чи канал
2023-10-07

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Друзі, маю прохання, перейти по посиланню, і написати три слова: «Купіть пацанам дрони!!!»
https://www.facebook.com/odazt
Завтра, 1 жовтня, Україна вперше відзначить День захисників і захисниць у нову дату.

Хоч би де ви були – вдома чи на роботі, на центральній площі великого міста чи на вуличці маленького села – зупиніться. Зупиніться на хвилину, щоб подякувати тим, хто захищає нас, б’ючись за свободу держави. Зупиніться, щоб ушанувати пам’ять захисників і захисниць, які віддали життя за Україну.

Неділя. 9:00. Хвилина мовчання🕯️ Хвилина шани.
Пильнуймо, та будьмо спритнішими за них…😉 Слава Україні 🫡
Жартувати про залізні ноги можна. Але тільки, якщо ви близькі та знаєте через що проходить людина. На ці жарти має бути дозвіл. Як сказав Олексій, який втратив обидві ноги: «Мені можна. Тобі - ні»

Дякувати - нормально. Просто підійти та сказати: «дякую» або прикласти руку до серця. Маленький жест поваги, якому маємо навчитися

Питати: «що сталося?», «як отримав поранення?», «а ти вбивав?» та казати «одужай!», «тримайся!» та інша підбадьорююча фігня - не нормально. Якщо людина захоче, - розповість сама, що сталося. Ноги не відростають, не всі люди з інвалідністю отримали інвалідність внаслідок війни, і люди, які втратили кінцівки, не хворі.

Дивитися як на прибульця - не нормально. Дивитися з захопленням та вдячністю - ок. Людина це відчуває. Спитати про протез - нормально. Але тільки якщо вам дійсно цікаво і ви готові слухати про це. Спитати про протез, щоб просто щось спитати, бо вам незручно, - не нормально.

Жаліти-не нормально,а подарувати сувенір або лишити щось символічне - нормально. Це про повагу
❗️Міноборони допустило вітчизняні БпЛА SkyKnight до експлуатації у військах.

Розробка проста у керуванні. Коли оператор визначить ціль, БпЛА летитітиме до неї в авторежимі, бо ним уже керуватиме бортовий комп’ютер.

Навіть через втрату зв’язку внаслідок глушіння ворожими засобами РЕБ, цей дрон все одно долетить до заданої цілі.
Житомир, вже завтра на Михайлівській пройдуть спортивні змагання між Ветеранами російсько Української війни, нам потрібно прийти та підтримати Воїнів та борців по життю🇺🇦💪
Чи потрібна дієва реабілітація та школа ходи для протезованих військових що втратили ногу або обидві під час виконання бойових завдань?!

Висновки можете робити самі:

Від 20 до 50 тисяч українців втратили одну або кілька кінцівок з початку повномасштабної війни, – WSJ.

Інформація грунтується на «даних протезних компаній, лікарів і благодійних організацій». Реальна кількість травмованих може бути ще вищою, бо протезування займає багато часу. При цьому деякі поранені чекають ампутації протягом тижнів і місяців.

Для порівняння: у Першій світовій війні кінцівки втратили близько 67 тисяч німців та 41 тисяча британців.
Учасники бойових дій зможуть ввозити автомобілі без мита, — член Комітету з питань бюджету Павло Бакунець.

"У Верховній Раді вже зареєстровано законопроект, під яким підписалися десятки народних депутатів, про те, щоб люди з посвідченням учасника бойових дій ввозили автомобілі з-за кордону без сплати ввізного мита – так би мовити «нульове розмитнення»"
Європейці з повагою зустрічають Українських військових у Ісландії - де вони зараз навчаються заново ходити 💪

Гори, Вода, Льодовики - це все нам з Вами під силу, було й буде🫡

Слава Україні 🇺🇦
Інформація для Ветеранів Житомирщини🇺🇦

14го червня об 11:45 відбудеться зустріч Ветеранів Житомирщини з Василем Вірастюком та його командою , суть зустрічі обговорення та проведення спортивних заходів та змагань між Ветеранами Житомирщини та Ветеранами інших областей з виходом на інші рівні змагань

Запрошуємо всіх бажаючих😉

Локація «Дім Ветерана» (Центр Вертобрології, бувший табір Лісовий Берег, за Корбутівкою)
Шукаю військових які нещодавно отримали поранення, і внаслідок яких мають ампутацію однієї ноги вище коліна (як у мене)

Спробую навчити Вас ходити у незвичних умовах😉, та всьому що сам знаю😉

Локація - Ісландія
Терміни з 12.06-21.06.23
Переїзди, перельоти, проживання, харчування - БЕЗКОШТОВНО

Від тебе:
1. Бажання
2. Біометричний закордонний паспорт
3. Оформлена група інвалідності (для виїзду закордон)
4. У тебе вже має бути протез

Пиши у коментарях 😉, а я відпишусь
Уряд затвердив порядок розподілу субвенції на виплату грошової компенсації особам з інвалідністю I - II групи внаслідок АТО/ООС та членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
опубліковано 26 травня 2023 р


Кабінет Міністрів України підтримав проєкт Мінветеранів щодо розподілу субвенції за бюджетною програмою 1511040 в обсязі 1 699 057,350 тис. гривень на виплату грошової компенсації для осіб з інвалідністю I - II групи з числа з числа учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.
Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» Мінветеранів передбачені загальнодержавні видатки за бюджетною програмою 1511040 (субвенція з державного бюджету на виплату грошової компенсації для сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України та осіб з інвалідністю внаслідок війни I-II групи з числа учасників АТО/ООС) в обсязі 1 733 939,2 тис. гривень.
«За рахунок розподілених коштів грошову компенсацію орієнтовно отримають 774 особи зазначеної категорії, які перебувають в черзі на її виплату і включені в потребу на 01.03.2023. Розподіл залишку субвенції в обсязі 34 881,85 тис. гривень буде здійснено Мінветеранів на підставі інформації про потребу в наданні грошової компенсації тим одержувачам, яким було призначено грошову компенсацію на територіях, де ведуться бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, та не виплачено і які перемістилися із цих територій, станом на 01.06.2023», - пояснив директор Департаменту соціального захисту Мінветеранів Руслан Приходько.
Друзі, маю дві МЕГАНОВИНИ👇

1. Ми з Вами закрили збір на гастроскоп у Київський військовий шпиталь
А це 3 650 000 грн🇺🇦💪

2. Японська компанія “Olympus” вирішила подарувати до гастроскопу ще потрібних відеогаджетів більш ніж на 3 000 000 грн💪

Дякуємо!
Дякую кожному з Вас🫂
Дякую супер організаторам та Волонтерам Ірина Солошенко і Володимир Нечипорук - це МегаЛюди🫡
Дякую Сергій Храпко за те що є😉

P.S. Дякую Боже
Друзі, вчора ми з Побратимом розпочали марафон, ціль якого зібрати 3600000 грн на купівлю ГАСТРОСКОПА у нове приймальне відділення Київського шпиталю

Суть марафону полягає в тому що:

Ми йдемо пішки один одному на зустріч, Серий вирушив з Києва до Житомира, а я з Житомира до Києва, і тим самим збираємо кошти на ГАСТРОСКОП

Я ходжу на протезі, Серий також…, але є одне але…., якщо мені допомагають йти милиці, то у Серого такої опції немає бо в нього ампутована ще й рука

Тому для мене особисто це МегаЧувак, доречі це його ідея зробити таку справу

Ми обовʼязково скоро з ним зустрінемось, і гадаю що при зустрічі ми вже будемо знати, що на ГАСТРОСКОП зібрано😉

Допоможіть нам в цьому😉

Посилання на Монобанку тут👇

https://send.monobank.ua/jar/6oDWWR2MXE

P.S Українці найкращі 💪
Слава Україні 🇺🇦!
На сайті Міноборони офіційно запрацював розділ щодо шляху пораненого
Через вкладку «військовослужбовцям» здійснюється перехід на сайт "ТУРБОТА", де розміщений довідник, в якому дуже просто описані алгоритми дій пораненого. Також в довіднику можна знайти відповіді на питання, які виникають під час лікування, проходження ВЛК, протезування, отримання статусу УБД, виплат, посвідчення особи з інвалідністю тощо.

Пряме посилання на довідник👇

https://turbota.mil.gov.ua/dovidnyk-poranenogo?insideurl=ni&outsideurl=travma#travma
Попросили поширити
Можливо для когось це буде корисна інформація

Якщо ви знаєте людей, які потребують протезування верхніх кінцівок, поширте серед них цю інформацію. Приймаємо запит на протезування https://forms.gle/JKdBbBBHPbokQbAs8
1. Протези будуть надані безкоштовно
2. Їх виготовлення, встановлення і сервіс буде відбуватися в Україні.
🪖 Уряд розширює проект єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів.

Відсьогодні учасники бойових дій або їхні дружини чи чоловіки можуть заповнити і подати заяву на такі програми:
● 250 тис грн за умови створення одного робочого місця. Подати заявку можуть лише ветерани.
● 500 тис грн за умови створення двох робочих місць. Програма покриває до 70% вартості проекту. Подати заявку може чоловік або дружина учасника чи учасниці бойових дій.
● 1 млн грн за умови створення чотирьох робочих місць, два з яких мають зайняти учасники бойових дій. Програма покриває 70% вартості проекту. Подати заявку може ветеран-ФОП.

Підписатися на Уряд online
Брате та Посестре
Вся інфа у мене в профілі Фб та інста
Сюди стільки тексту телега не пускає👇😉

https://www.facebook.com/oleksandr.shvetsov?mibextid=LQQJ4d
Важливо!
Зараз існує колосальна проблема з десятками папірців, які повинен оформити поранений військовослужбовець, бюрократією, роботою ВЛК і усього цього механізму. Механізму, який не був готовий до повномасштабки, а зараз це вилилось уже в серйозну проблему і витрату купи часу і зусиль поранених Захисників та їх родин.

Приміром на фото черга на ВЛК в Києві "навіть не до лікарів, а тільки за талончиками до лікарів", і так всюди.

ГО Принцип розробили правовий навігатор для поранених військових. По суті це зібрана на одній платформі актуальна інформація для поранених бійців. І там розписано весь алгоритм від моменту евакуації до встановлення групи інвалідності.

Ця довідка допоможе не почувалися розгубленими після евакуації, а саме так зараз і відбувається – по суті мало хто отримує інформацію, що буде далі, яку довідку отримати і взагалі,На сайті є шаблони документів, можна дізнатися інформацію про виплати, про те,як відбувається ВЛК та куди можна подати скаргу в разі чого

https://navigator.pryncyp.com/
Розшукуємо!!!
Віг Олександр Васильович 20/07/1078р.н, Чопська прикордонна служба (лікарь) частина 1493,6, бригада 94. Не виходить на зв’язок з листопада 2022р. Будуть які відомості за Олександра ,будь ласка зателефонуйте на телефон;
0978482586

В той час був у м. Бахмут