Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Старший брат
Додано 29 гру 2021

Старший брат

@brother_junior
Кількість підписників: 590
Фото: 461
Відео: 47
Посилання: 825
Опис:
Бембі Питання в https://t.me/joinchat/Q4beIxOBEcjuOkv3
Джерело

Старший брат | Після сьогодні не можна казати, що Командування Медичних сил Збройних ...

Логотип телеграм спільноти - Ніколєнко 🇺🇦 Старший брат Старший брат @brother_junior
316 Охват/переглядів 2023-09-27 11:01 Повідомлення №1110
Після сьогодні не можна казати, що Командування Медичних сил Збройних Сил України просто некомпетентне. Раніше теж дарма їм давали знижки, але сьогодні це просто тринда.КМС вкотре постачає китайське лайно на позиції. Не тільки турнікети, а цілі аптечки. При тому що ефективні засоби, рекомендовані міжнародними організаціями лежать на складах десятками тисяч!Після десятків скандалів, після тисяч загиблих, після численних внутрішніх і комітетських нарад, після власної "перевірки" простигосподи. Вони все одно продовжують постачати людям на війну лайно, яке не працює. Після чергових новин роблю простий висновок: КМС не просто не компетентні, вони свідомо вбивають українських військових, бо хочуть собі красиву статистику.Чим менше "важких" поранених доїде до госпіталя, тим більший відсоток їх можна буде врятувати. І тоді можна всім розказувать, шо у нас 1.5 % смертність в госпіталях. І їм абсолютно похуй що більшість поранених до госпіталя не доїхала, бо КМС їм видало турнікети, які не зупинили масивну кровотечу на місці.Цензурних слів нема. Це просто негуманні кончені гниди, які умисно вбивають військових.