Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Старший брат
Додано 29 гру 2021

Старший брат

@brother_junior
Кількість підписників: 589
Фото: 461
Відео: 47
Посилання: 825
Опис:
Бембі Питання в https://t.me/joinchat/Q4beIxOBEcjuOkv3
Джерело

Старший брат | Пам'ятаєте операцію набу чисте місто? І дві серії прослушок, які опубл...

Логотип телеграм спільноти - Старший брат Старший брат @brother_junior
379 Охват/переглядів 2025-04-08 11:02 Повідомлення №1493
Пам'ятаєте операцію набу чисте місто? І дві серії прослушок, які опублікували бігуси? Сьогодні київрада голосувала за зняття секретаря Київради з посади, бо він також фігурує на записах. Штобивидумалі?! Всього лише 34 з потрібних 61 депутатів проголосували за. Ще 23 проти і 38 утримались. Оце самоочищення системи.Цим містом керує банда кримінальних уйобків. Вони наживаються на нас із вами. І скоріше за все ніколи не будуть покарані. І ми це схаваєм, проблема навіть не в тому, що мало хто про це думає.Сум в тому, що ми їмо це лайно кожен день і звикли до нього. Воно нам уже і не лайно зовсім, яке треба потерпіти і воно пройде, а потім настане прекрасний Київ майбутнього. Воно стало нормою, і це жахливо. Нам пихають його в рот хуйовм громадським транспортом, який умисно вбивають на користь маршруток, які платять чорний кеш. Хуйовою комунальною інфраструктурою з постійними проривами, яку ремонтують повільніше ніж вона виходить з ладу. Забудовою кожного квадратного метра сука многоетажкамі, за які влада міста отримує мільйони доларів щороку. Хуйовим повітрям, хуйовими рішеннями щодо транспорту, швидкості, світлофорів, ремонтів, велодоріжок. Стріпухами в будинку мера. Непотрібними розв'язками по 2 мільярди гривень. Неремонтованими лікарнями і школами з просівшим фундаментом. Мостами-глистами і парками-піарками. Кожен день. Я втомився від цього.