Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Старший брат
Додано 29 гру 2021

Старший брат

@brother_junior
Кількість підписників: 589
Фото: 461
Відео: 47
Посилання: 825
Опис:
Бембі Питання в https://t.me/joinchat/Q4beIxOBEcjuOkv3
Джерело

Старший брат | ВОУ!Пані та панове, дуже дякую! За вечір і ранок зібрали 10ку, тому я ...

Логотип телеграм спільноти - Старший брат Старший брат @brother_junior
356 Охват/переглядів 2025-02-06 17:52 Повідомлення №1467
ВОУ!Пані та панове, дуже дякую! За вечір і ранок зібрали 10ку, тому я підняв ще на 5к, може у когось зарплата добігає як раз.Дякую, і пишаюсь вами!https://send.monobank.ua/jar/4nQxaFdwHЦе не моя банка, я на себе не збираю зараз.У мене тим часом добігає кінця друга подорож до рехабу.Просто для цікавості розкажу вам. Загалом витрати з банки сягнули ~560 тисяч. З них: — 470к — реабілітаційний центр, де я майже чотири місяці батрачив як кінь по 2-2.5 години на день. Ну і результат на ліцо;— 60к донатів на інші збори; — 18к на взуття, устілки, компресійні шкарпетки і тд;— 11к аналізи, кт, таблетки.Тож, реабілітація, по-перше, дорога штука. Можна сильно дешевше, звичайно, але умови у всіх різні.По-друге, процес має купу насправді передбачуваних, але з першого разу не очевидних витрат. Це типу як купити ванну, і думати, що це все, але виявляється, згори треба витратити на доставку, встановлення, сантехніку, і може якийсь ще ключ купити знадобиться.А у мене попереду ще купа аналізів, операції, реабілітація після них. Ну і загалом будь-яке поранення залишається з людиною назавжди, тобто наслідки його будуть вилазити упродовж всього життя.