Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 56 бригада|Неофіційно
Додано 06 січ 2025

56 бригада|Неофіційно

@brigade56_oficial
Кількість підписників: 1 649
Фото: 1,190
Відео: 340
Посилання: 430
Опис:
Закрий цей канал, якщо не хочеш знати правду Канал про 56-ту Маріупольську омпбр і не тільки Написати адміну @FeedBack_56brig_bot Вступити в наш чат https://t.me/+0pb7Ua34ThRhZTcy

👥 Кількість підписників

1 649
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -13
Середній/Місяць:: -38

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Зараз дуже цікаво спостерігати за долею бригадного генерала Сергія СірченкаОчолюваний ним 11 армійський корпус, до якого входить і наша 56 бригада, у грудні був відсторонений від управління ситуацією на Сіверському напрямку після втрати Сіверська. Командири 54 і 10 бригад були зняті зі своїх посад. А для вирішення проблем на цій ділянці фронту була відтворена тактична група Соледар, яку очолив бригадний генерал, начальник сумнозвісного навчального центру Десна Олексій Майстренко. Якщо йому вдасться виправити ситуацію на цій ділянці фронту і в колишній зоні відповідальності 11 АК, то це завдасть ще одного серйозного удару по репутації Сирченка. Не забуваймо, що це один з тих, хто «в команді» Сирського, і він має колосальний, але не безмежний кредит довіри з боку Головкому. Будемо стежити за розвитком подій. Ще один подібний прокол може коштувати Сирченку посади. І ось тут блискавичний підйом Сергія Анатоліча може змінитися ще більш швидким падінням. Хоча для нього можуть і спеціальну військову адміністрацію створити в рідному Мукачеві
🔴Тепер із СЗЧ тільки в штурмові війська 🖋 Вище військове командування направляє директиви із вказівками про заборону здійснення агітаційних заходів та видачу рекомендаційних листів бригадам для залучення бійців, які повертаються із СЗЧ на службу. Одночасно з цим наявна вказівка враховувати виключно вказані полки/батальйони штурмових військ, при зарахуванні бійців, які повертаються в СЗЧ на службу. 🚫 Таким чином звичайні бригади/підрозділи втрачають можливість здійснювати поповнення особового складу бійцями, які вирішили повернутися із СЗЧ і множиться на нуль вся проведена реформа та медійна кампанія на відповідний процес. Одночасно з цим відповідні вказівки стають перешкодою для переведення бійців через СЗЧ, які хочуть оминути недосконалу систему переведень, яка на сьогоднішній день просто не працює. Про цю проблему ми писали на нашому каналі і пояснювали, чому це є альтернативою на сьогодні. 👤 Вже також відомі нам випадки, коли рекрутерам бригади не видали мобілізованих людей з батальйонів резерву. Як описує боєць:"Коли ми приїхали за людьми на бригаду, щоб взяти їх до себе на службу, то нам їх просто не видали. Для нас їх не було..." ℹ️ Також є активне обговорення ліквідації Іноземних легіонів в складі Сухопутних військ, де особовий склад планують направляти в штурмові війська, що є причиною розірвання контрактів іноземцями. В спілкуванні з бійцями, вони цю інформацію підтверджують, але це ще необхідно більш детально з'ясувати. 👥 Нещодавно Президент Володимир Зеленський заявив, що на Ставці Верховного головнокомандувача було затверджено новий порядок розподілу військовослужбовців, який, за словами президента, допоможе бригадам ефективно організовувати навчання, проводити ротації та здійснювати планування бойових завдань. Однак зараз здається незрозумілим, коли Вище військове командування йде всупереч планам Президента і намагається просто поповнювати штурмові війська, в той час як все більше і більше бригад заявляють про тотальний кадровий голод. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
❗️Усі факти та оцінки в пості належать адміну і можуть не відповідати дійсностіАвтор відео вище, друг загиблого Владислава Карпачова (перше фото) - Притков Станіслав Юрійович. Був головою федерації змішаних єдиноборств міста Новомосковськ (зараз Самар), директор відомого дніпровського клубу змішаних єдиноборств «Сікаріо». Влітку 2022 року пішов добровольцем до ЗСУ разом з іншими бійцями клубу. До речі, проходив службу в одній групі з відомим на всю країну турнікменом Денисом Мініним (на фото). Є інформація, що група спортсменів-добровольців приєдналася до ССО. Я думаю, що вбитий «людьми у військовій формі» Карпачов міг також бути не тільки талановитим боксером, а й військовослужбовцем ЗСУ, і навіть, можливо, служив у ССО. Владислав народився в 1999 або 2000 році, отже, йому на момент смерті було щонайменше 24 роки, а то й усі 26. Призовний вік. Спортсмен призовного (або майже призовного) віку, і не служив у ЗСУ, як його товариші по цеху? Щось я сумніваюся. Зараз ніхто не говорить, що він міг служити в ЗСУ, тому що, як ми всі розуміємо, забарвлення у всієї цієї історії буде зовсім іншим. Це тільки моє припущення, не більше.
❗️Удар по полігону на Дніпропетровщині тільки привід для відставки. Думка.Головком Сухопутних військ Михайло Драпатий пішов у відставку. Генерал повідомив, що причина звільнення — російський удар по 239-му полігону «Самар» («Новомосковськ») біля Черкаського Дніпропетровської області. Унаслідок атаки загинуло щонайменше 12 осіб, понад 60 осіб дістали поранення (расеяни, до речі, дають порівнянне число втрат - до 75 осіб).Чому я думаю, що це просто привід для відставки.🔵Перше. Цього року 1 березня по тому ж полігону вже був удар Іскандером М із касетною бойовою частиною. Тоді пресслужба Сухопутних військ повідомила, що «є загиблі та поранені», не назвавши конкретного числа постраждалих. А ось русня заявила, що загинули і дістали поранення до 150 осіб. Плювати, що вони там нарахували. Важливо інше. Тобто, навіть мордор оцінює збиток від удару 1 березня приблизно вдвічі більшим, ніж удар 1 червня. Привід для відставки, здавалося б, у 2 рази вагоміший. Але Драпатий не пішов.🔵Друге. Влітку закінчуються американські пакети військової допомоги. Трамп не хоче бачити Зеленського на саміті НАТО в Гаазі наприкінці червня. Білий дім загалом не поспішає з новими поставками зброї. Тобто, взагалі поки що жодного разу не заявив про нові, не байденівські пакети допомоги.🔵Третє. Мобілізація йде важко. Відео з діями ТЦК, що «виходять за рамки повноважень», стає дедалі більше. З'являються випадки відкритої непокори, зіткнення з ТЦК і поліцією. Якщо цікаво, як це виглядає, подивіться Черкаси і і Кам'янець-Подільський. Веніславський так узагалі сказав, що зараз у Сили оборони набирається така кількість людей, яка дає змогу тільки заповнити втрат - 25-27 тисяч щомісяця. Тобто, і втрати високі.Драпатому просто не сподобався розклад справ і він вирішив піти раніше, ніж його репутація генерала-перемоги ("де драпатий, там перемога") опустилася до рівня Сирського.P.S. Драпатого призначили 29 листопада 2024 року. 1 червня 2025 року він заявив, що подав у відставку за власним бажанням. Разом 184 дні на посаді.
Про помилки в інформаційній політиці, які ніхто не помічає і не хоче помічатиКоли рашистські телеграм-канали почали поширювати кадри як «військовослужбовці зс рф розтягують триколор на кордоні Дніпропетровської області» (спеціально взяв у лапки, бо не підтверджую це особисто), наші чиновники і змі тут же кинулися це спростовувати. Лисак пише -- "це фейк, це неправда". І нехай це, найімовірніше, правда, тому що тільки 17 числа Сили підтримки ЗСУ опублікували відео, де показали, як на кордоні області вони натягують такі самі кільця дроту, як на відео від росЗМІ, ніякого вау в цій новині взагалі немає. Уже скільки місяців пишуть, «6 км до кордону», «3 км до кордону», «1,5 км до кордону»... Тим більше, що є повідомлення, навіть від російської сторони (зрадник подоляка), що цих солдатів убили на зворотному шляху. Акцент треба робити не на тому, що сама новина «є фейк». Бо так можна тільки виграти умовні 1-2 дні часу, бо потім все одно доведеться визнати, «так, нажаль, російські військові на кордоні». Напишіть за фактом: піар, для того, що нагодувати свою пропаганду, поклали солдатів заради одного фото, хоча вони не можуть захопити Покровськ уже скільки, рік-півтора?Навіщо бути такими впертими баранами, наче ми самі ніколи не знімали таких відео і фото встановлення прапора в Криму, Суджі, Бєлгородській області, на териконах біля Горлівки тощо.