Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Додано 14 лип 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Кількість підписників: 19 746
Фото: 18,200
Відео: 2,910
Посилання: 5,400
Опис:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.
Джерело

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас | Сили оборони уразили важливі об’єкти держави-агресора в Бердянську та ...

Логотип телеграм спільноти - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас @brdVP
9 150 Охват/переглядів 2025-10-19 11:22 Повідомлення №26329
Сили оборони уразили важливі об’єкти держави-агресора в Бердянську та на росіїУ ніч на 19 жовтня 2025 року Сили оборони України уразили Новокуйбишевський нафтопереробний завод у Самарській області рф. На території підприємства зафіксовано вибухи та пожежу. Завод виробляє понад 20 різновидів товарної продукції, а щорічний об’єм первинної переробки складає 4,9 млн. тонн. За попередньою інформацією уражено установки первинної переробки нафти (ЕЛОУ АВТ). На території підприємства спостерігається пожежа.Ступінь завданих збитків уточнюється. Підприємство задіяне в забезпеченні потреб російської армії.Також уражено Оренбурзький газопереробний завод (Оренбурзька область рф). На території заводу зафіксовано вибухи та масштабну пожежу.Оренбургзький ГПЗ є одним з найбільших газопереробних комплексів рф та здатний переробляти до 45 млрд кубометрів природнього газу і 6,2 млн тонн газового конденсату/нафти на рік. За попередньою інформацією уражено одну з установок переробки та очищення газу.Окрім того уражено базу пально-мастильних матеріалів в тимчасово окупованому Бердянську. Є інформація про вибухи в районі цілі та пожежу на об'єкті.Сили оборони України послідовно реалізують комплекс заходів із ураження критичних підприємств, задіяних у забезпеченні потреб збройних сил рф, і підриву воєнно-промислової бази рф для позбавлення її можливості продовжувати злочинну агресію.Далі буде...Слава Україні!