Джерело
BRD24 - Бердянськ 24 | Мені пощастило знати найкращі сторони цієї людини”. Історія бердянки О...
2 780 Охват/переглядів
2026-04-28 11:02
Повідомлення №14873
“Мені пощастило знати найкращі сторони цієї людини”. Історія бердянки Олесі Пшеничної, яка втратила на війні чоловікаОлеся Пшенична – дружина полеглого захисника Антона «Гомера» Пшеничного. Життя воїна обірвалося в Торецьку 13 березня 2025 року – лише за п’ять днів до того, як йому мало виповнитися тридцять один.У цій розмові Олеся розповіла, чим жив її чоловік до повномасштабного вторгнення, які цінності сповідував та у що палко вірив. Вона понад усе прагне, аби про Антона згадували не лише зі сльозами, а й зі світлою усмішкою, пам’ятаючи його найкращі риси та невтомну жагу до змін.Антон був справжнім активістом, хоча сам не надто любив це визначення. Проте і дружина, і друзі одностайні – він був саме таким: людиною дії, яка щиро прагнула змінити рідне місто на краще, відкрито виступала проти недолугої влади Бердянська та ніколи не боялася бути собою.24 лютого 2022 року він без вагань став на захист країни – пройшов крізь бої на київському та запорізькому напрямках, а свій останній бій прийняв на Донеччині. Антон віддав життя за те, у що безмежно вірив, і пам’ять про його великий чин ми назавжди закарбуємо у цьому матеріалі.