Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BRD24 - Бердянськ 24
Додано 06 січ 2025

BRD24 - Бердянськ 24

@brd24_official
Кількість підписників: 11 769
Фото: 8,180
Відео: 1,210
Посилання: 5,700
Опис:
🔷 Новости Бердянска в Телеграм 🔶 Офіційний Telegram-канал Бердянського інформаційного порталу Brd24.com Бот каналу - https://t.me/Brd24com_bot Адмін каналу - @brd24_com 🔹підтримати канал тут - https://base.monobank.ua/8BWD5dUDfuyJhi
Джерело

BRD24 - Бердянськ 24 | Привітання з днем міста Бердянськ від підписниціЗ Днем міста, мій Берд...

Логотип телеграм спільноти - BRD24 - Бердянськ 24 BRD24 - Бердянськ 24 @brd24_official
2 680 Охват/переглядів 2025-09-17 18:00 Повідомлення №13436
Привітання з днем міста Бердянськ від підписниціЗ Днем міста, мій Бердянськ! Ти зустрічаєш всіх своїм чудовим поєднанням сонца та моря, і ця зустріч робиться незабутньою для всіх! Віремо, що буде ще одне визволення, яке всі справжні бердянці чекають та наближають, як можуть! Мій Бердянськ залишИвся у лютому.. Як перлина  на березі моря... Не зрадів він ворогу лютомуЙ пам'ятає, яка справжня воля! Рік четвертий вже як він знеціненийБо стикнутись прийшлося  з  бавовною...Місто опір вчинило на вулицях Показало неприязнь на повную... Лютий ворог здІйснив окупаціюГніт й загроза над всіма повисла...Оккупант не очикув спротивВраз поменшало в них оптимізму... І життя у Бердянську зависло... ГосподАрить став підло та жвавоВідбирати усе, що цікаве...Спорожнил наш Бердянськ.... ЗанедбАним став, сірим... Пам'ятає, авжеш, дні минулі, щасливі... Коли сонце та море радушно   стрічалиУкраїнців усіх біля себе єднали... Ми не вдома...Четвертий рік поспіль... Поза домом зустріли знов осінь... Діти у школу пішли знов... чужу... А дорослі на працю пішли... не свою....Ми розкидані скрізь по  країнах, містахМи чекаємо всі, щоб скінчився цей жах...Щоб можливість повернутися малиСвоїх рідних та друзів усіх обійняли... Змили бруд весь та лихо, що війна принеслаТа назавжди позбавилися цього ми зла!БЕРДЯНСЬК це Україна!❤️🇺🇦🙏17.09.2025        Н.Євстратова